Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém z klinovym remeňom 2.0 hdi 66kW


dussso262

Recommended Posts

Zdravím mám už dlhšiu dobu probléz z remeňom začal mi popiskovať tak som kupil nový. Nasadil som ho a po 2 týždňoch začal zase pískať. On nepíska stále ale iba ak je auto studené. No takych 50 km v tomto počasí. Potom utíchne. Skušal som ho namydliť viacej ľudí mi to odporučilo a keď ho namydlím je ticho. Ale po čase zase. Nechápem čo može byť keď ho namydlím a utíchne. Pochopil by som keby že stále piská ale keď ho namydlim alebo za tepla je ticho tak neviem. Zatial diky za rady keď sa vie niekto k tomu vyjadriť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítku to asi není automatikcý napínák z 2.0 HDI... každopádně se napíná napínací kladka tak aby na automatickém napínáku byla ryska mezi temi dvěma ryskami na protilehlé straně. Pak je řemen optimálně napnutý. Pokud se to po výmně řemenu nestalo tak se nedivím, že to zlobí...

[upravil dne 5/3/13 20:52 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šponuje se po výměně řemenu (případně kladek...), a pak kontrola po nějakém čase ( já bych dal tak 1000-2000 km ) následně už není důvod ho šponovat a pokud se rysky rozjedou je to znak, že je třeba řemen vyměnit. Automatický napínák (pokud je vše OK) by se neměl při spuštěném motoru skoro vůbec hýbat. Jeslti lítá jak lump v palírně je to znak, že něco není v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...