Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 tyče řízení a airbagy


Víťa001

Recommended Posts

Zdravím pánové, minulý týden jsem koupil bouranou 407mičku. Srazila kance. Auto je pojízdné, nárazník na jedné straně nelícuje a chybí pár plastových častí na masce, jinak to moc nejde poznat (škrábance). Prodejce tvrdil že je špatný akorat airbag a jinak je auto ok. Dnes jsem ho dával na prohlídku přímo do Peugeotu. Jsou ohnuté tyče řízení, airbagy pásy vystřeleny a chybí nebo je špatný FAP + drobnosti CD přehrávač nefunguje, závada vstupu AUX, porucha snímače zátky paliva.

Chci se zeptat na váš odhad opravy s použitím starších dílu z vrakáče nebo dílů z druhovýroby.

A kde sehnat ty tyče řízení nebo co to přesně je a můžu si to vyměnit sám respektive s pomocí kamaráda automechanika?

Nemohl jsem si pomoct a to auto jsem koupil i když jsem věděl, že ty opravy budou náročné. 407 je prostě krasavec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FAP ti vyřeší člen Straki007.. ;)

Jinak pokud byl venku pytel, je nutné přehrát sw v jednotce airbagu nebo sehnat jinou jednotku.

Nechápu od čeho máš ohnuté tyčky řízení, ale ty není problém dohledat. Stačí když napíšeš VIN a podiváme se ;)

A ten snímač zátky paliva.. když na to teď koukám, tak bych řekl, že se někdo snažil udělat FAP OFF :myslim To opět zkus řešit se Strakim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straki jezdí na slovač i po republice. Napiš mu, popiš mu to a on bude vědět co a jak :) Já bych klidně i přes celou republiku jel :) Protože to stojí za to :) Až se ti přetočí motor, nasaje olej přes turbo, tak budeš shánět jiný motor (viz případ Dančák) ;)

V příloze je ta tyčka ;)

post-46491-14109629789713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a kde to ten aux vstup má? Když mi nejedou CD aspoň bych na to napojil třeba mp3 nebo mobil.

Jinak k tomu řízení... Když jedu a zatáčím doprava ozve se takové bouchnutí (jako kdyby přeskočil zub). A auto trochu cukne (ostřeji zatočí). Pokud následuje zatáčka stejného směru vše je oka, ale když je zatáčka opačná zase tam bouchne a auto cukne. Při přejezdu přes díry nebo prudším brzdění to bouchá taky někdy i cukne. Myslíte že by to mohl být jen ty tyče? A může to být jen řízením? Nebo to může křupat a cukat s autem i něco jiného? Jinak díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...