Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1,8 benzin jakej mate nazor


jack

Recommended Posts

Premyslel jsem koupit 406 1,8 benzin s LPG, i kdyby byla spotreba kolem 10l plynu ted mam u 406TD 6-6,5litru, tak je to porad o 40kc na 100km levnejsi a ja ujedu 100km.

Mel jsem facko na LPG a motoru ten plyn vubez neublizuje, jak uz to ma tvrzena sedla ventilu a dobre zapalovani tak to funguje skvele.

Jen nevim nic o motoru 1,8 ve 406.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja s LPG zatim problemy nemam. Kdyz jsem auto koupil, mel jsem spotrebu tak 11l/100km. Po 3/4 roce jsem ho nechal seridit v Gere (www.gera.cz) a mam ted spotrebu presne 10l . Tankuji u JET. Ale je pravda, ze ho nijak nehonim, jezdim temer porad se zaplou klimou (ted v lete).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack

Premyslel jsem koupit 406 1,8 benzin s LPG, i kdyby byla spotreba kolem 10l plynu ted mam u 406TD 6-6,5litru, tak je to porad o 40kc na 100km levnejsi a ja ujedu 100km.

Mel jsem facko na LPG a motoru ten plyn vubez neublizuje, jak uz to ma tvrzena sedla ventilu a dobre zapalovani tak to funguje skvele.

Jen nevim nic o motoru 1,8 ve 406.

Jinak s tím motorem jsem spokojen i když je pravda, že pokud chceš jet sportovněji tak to musíš krapek točit, ale zase to je pak jízda ;) Kdyby to bylo 1,8 T tak to by to jelo krásně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne ja rad zapaltim nejakej ten litrik navic a vim ze mam super pohodli ve 406, jen se ptam na zkusenosti s motorem 1,8 16V, abych vedel do ceho jit.

Dikys za nazory

Vysledek je 1.8 16V proste dobrej moturek na kazdodeni jizdu do prace, na hrani a obcas to zavodeni na rallye planuju 205 GTi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Pokud je 8V XU7JP tak bez problemů i když se tento motor vyskytoval ve 406 velmi málo. S 16V XU7JP4 je to trochu horší. Po ujetí 30.000 -40.000 km velmi vysoká spotřeba motor. oleje (1l/1000 km).

A to si vyčet kde s tím olejem. Od poslední výměny jsem najel asi 15000km a teď jsem dolejval asi 1/2 litru. Auto má 85000km najeto. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Pokud je 8V XU7JP tak bez problemů i když se tento motor vyskytoval ve 406 velmi málo. S 16V XU7JP4 je to trochu horší. Po ujetí 30.000 -40.000 km velmi vysoká spotřeba motor. oleje (1l/1000 km).

To taky teda koukám jak blázen? :o To snad není ani možné, že by to tolik papalo oleje. No mě to taky papá a mám EW7 a vezme si tak 0,2l na 1000km :( Je to normální? :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...