Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

letni pneu - jelikoz se blizi jaro


Scratch

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
V 7. 4. 2017 at 17:04, Scratch napsal:

Tak jsem nakonec vzal membat passion 235/40/18 95W XL a v nedeli nazuji tak uvidime jak jsou na tom spanele :D. Vzal jsem to na doporuceni kluka co to ma na mondeu ST220, tak snad podrzej na asfaltu :)

Tak mame skoro po sezone a za prvni rok najeto asi 15 tisic km, vzorek na prednich je tak na pulce, coz me prekvapilo na tak tezky motor a kroutak, zadni jsou lepsi. Takze to na druhou sezonu prehodime a myslim si, ze ty dva planovane roky daji. Pak se svliknou a nahodi dalsi. Dojem z jizdnich vlastnosti...... super, na suchu, na vode drzi tak, jak potrebuji a davaji krasne pohvizdavanim vedet kdy se blizim ke sklouznuti. Takze za me dobra volba a musim rict, ze nez kupovat premiovku, kterya mozna vydrzi o rok dele, to radsi pujdu opet do tech membatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Pomalu se blíží doba přezouvání na letní pneumatiky a u mé 406 už se hloubka dezénu přiblížila k hranici 1,6 mm. V současné době mám letní Pirelli P7 (kupované jako nové zde na P-C). Poohlížím se po letních pneu, ale jakou značku vybrat, zatím nevím.Zaujala mělo mě několik značek! Barum Brillantis 2, Nexen N'Blue HD Plus, Bridgestone ER300,  NokianiLine.

Koukal jsme ina značku Tomket. Máte někdo zkušenosti s těmito značkami letních pneu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne též čeká na 308mu koupě (na podzim jsem naměřil slabších 1,6 mm :(). A protože jsem velice spokojen s tím, co tam mám, tak opět Dunlop SP Sport BluResponse 215/55 R16 93V

Už jsou objednány u mého pneumechanika :-)  

Dcera s 207mou jezdí na Sava Intensa HP 205/55 R16 91V. Řekl bych, že nejsou až tak tiché jako Dunlopy. (také jsou trochu v jiné ceně). Ale celkově se zdá že sedí a mokra se nebojí.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem musel také objednat nové pneu a dnes dorazili. Měl jsem v hledáčku Barum Bravuris 3HM ty byli nejlevnější 1700kč/ks přilnavost na mokru C. Pak stávající Nokian zLine, přilnavost na mokru A, cena 2400kč/ks a nakonec jsem vybral Falken Azenis FK510 225/50/17 98Y přilnavost na mokru A, hlučnost 69dB, kus za 2123kč, v testech vycházela velice dobře. Tak jsem na ně zvědav. Zimní jsem měl také Falken a spokojenost, tak snad letní nezklamou. Ještě vyřešit proč se mi letní gumy sjížděj blbě a zimní ne. Až je obuju tak sjedu na geošku a uvidíme.

Taky došli nové papuče na jednu strejdovo Navaru BF-Goodrich Mud-Terrain T/A LT265/75 R16 119/116Q DSC_2153.JPGDSC_2155.JPGDSC_2150.JPG

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

V 28. 3. 2018 at 12:51, Charlie 607 napsal:

...
Taky došli nové papuče na jednu strejdovo Navaru BF-Goodrich Mud-Terrain T/A LT265/75 R16 119/116Q DSC_2150.JPG

     
 

Tak ty jsou luxusní. Taky koukám na co hodím ten svůj zemědělskej stroj asi na Gripmaxy, přeci jen, občas musím i po silnici

image.png.d103a3ffb6ee6b14fdbaa0a6aff0ff27.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...