Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenost s koupí 605 LPG v bazaru


Kobra 72

Recommended Posts

Kruci, nějak se mi nedaří dát to škubání do pořádku. Tak nevím, v servisu nejsou zrovna ochotní to řešit... Dá se to nějak upravit? Někdy mám skoro pocit, že z toho auta vypadnu, jak to cuká... Nebo se možná taky třeba motor chce podívat, jak vypadá auto zepředu... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak baterku jsem odpojil, musel jsem, nějak mi to přestalo dobíjet... A tak jsem tedy dal další korunky za výměnu altíku... Po zapojení baterky jsem to zkusil projet, zahřát, a furt to cuká... A pak se mi můj mechanik přiznal, že zkoušel štelovat bohatost směsi... Se picnu... To můžu odpojovat pořád a stejně to nepojede, když se v tom vrtá... Zkusím znova ten servis, jestli mi to dají do pořádku... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, hmm, to by mohl byt nejaky sroub na regulaci tlaku LPG, u tohodle systemu by ale uz nic takoveho byt nemelo, kdyztak jestli se ti to poradi zjistit, ktery sroub a jestli ho vyfotis, posli a zkusime popremyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No... Tak fotky sice nemám, ale s ničím tam štelovat nejde... Budu muset zajet do servisu a nechat to pošroubovat. Cuká to když jedu s kvaltem bez plynu, když vyřadím, má to snahu chcípat, nedrží otáčky a v motoru něco nepříjemně píská... Mám dojem, že to začalo bejt horší, od tý doby, co mi můj mechanik měnil altík... Je to možný? Už jsem koupil i novej krokáč, ale ještě jsem ho neměnil. Na benzín to tyhle neplechy nedělá... Ještě že ten krokáč nebyl za raketu, stál jen dvě kilča...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Jen tak pro zajímavost... Zjistil jsem, že je asi ideální nechat ten plyn, jak je. On si časem sedne sám :D Teď to funguje na pohodu, jen někdy, když jedu na kvalt a nešlapu na plyn, dělá to prapodivné věci : jede-nejede-jede-nejede... Jako kdyby motor ztratil tah a hned zase zabral... Ale většinou to přestane, když se motor víc ohřeje... Možná jsem dal blbý svíčky... Nicméně, Ferry, kdybys se tu objevil, neměl bys ještě nějakou membránu do vstřikovače? A pokud možno, velmi podrobný návod na výměnu? Jsem totiž tak trochu antitalent na technické záležitosti, tak abych to pochopil... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...