Jump to content

Netěsnící zadní dveře


Ratchet
 Share

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat mam menší problem... od pravých zadních dveřích je slyšet hluk například v dešti jako by nebyli dovřené, přesto jsou normálně zacvaklé... žádné těsnění kolem dveřích nechybí nevím kde je problem, proto se chci zeptat jestli stím nejde něco dělat. předem díky

Link to comment
Share on other sites

budu na to muset kouknout no ted si to nějak ani nedovedu vybavit jak to utěch dveří vypadá ale určo se pokusim je to dost nepříjemný pocit.

nevím zdali to má spojitost ale obě zadní dvere působí takovým neochozeným dojmem jako by se dlouho nepoužívali a z té první polohy když je otevřu snimi musim škubnout abych je zavřel.

Link to comment
Share on other sites

s panty bych zatim nehybal, pohnul bych jen s tim protikusem zamku

ten neochozeny dojem zpusobuje zarezly omezovac otevreni, co je mezi panty, tece na nej voda a casem orezne, i kdyz je namazan vazelinou, chce to nastrikat tam uvolnovac rzi, otviranim a zaviranim rozhybat a pak nakonzervovat bud hustsim olejem nebo vazelinou ve spreji a jednou za cas preventivne primaznout

Link to comment
Share on other sites

jj znovu sem to prostříkal tak snad to zabere ;) a tim proti kusem jde pohnout nějak normálně ? představoval bych si že tam tam budou normální šruby a ten protikus bude mít jako ovalné dirky aby to šlo posunout nebo to bude chtít nějaké jiné zásahy.

Link to comment
Share on other sites

srouby maj TORX hlavu, tusim 30 nebo 35, jsou tri, staci je lehce povolit a pak do toho tuknout z boku (je dobry udelat si predtim fixou znacky po obvode, kde byla puvodni poloha pro pripad vraceni do puvodni polohy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...