Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dovírání oken


Danu

Recommended Posts

Zdravím vás :)

Mám takový problém s oknem u řidiče a zadním oknem za spolujezdcem...

Když stahuju okýnko, tak je vše v pohodě ale jakmile ho chci dát nahoru, tak mi to vyjede tak do 3/4 a pohopuje se nahoru a dolů ale nakonec se po pár pokusech zavře.... nevíte čím to bude? Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim si že toto pomůže. To že se mu okno nedovírá nebude nespíš špatně nastaveným dorazem, ale viděl bych to spíš na mechanickou závadu na stahovačce. Něco podobnýho mám u spolujezdce a nastavení postupným zavíráním nepomohlo. Bohužel jsem ještě neměl čas abych rozebral dveře a podíval se na stahovačku kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli by to byl stahovací mechanismus tak ten dle SB vychází kolem 1600,- jak pro přední tak pro zadní dveře, dále by to mohlo být vodítko které stojí cca 700,- no a kdyby to byl nedejbože motůrek tak tam si připrav 6600,-

Ceny jsou za nové díly, na vrakáči bys to určitě sehnal taky a výrazně levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to postupne by mu mohlo ist, lebo na pise ze ho na viac krat zavrie tak mechanika funguje.

Je to zle nastavena koncova poloha. pisal to hore, tak to tak sprav.

Alebo pozri niekde na foru, uz to bolo pisane.

Nieco ako postup nastavenia dojazdu okna. Pripadne aj v prirucke by to malo byt.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim o čem mluvim, sám to mám taky tak. Když chci okno zavřít tak dojede cca do 2/3 pak se trochu zhoupne, sjede o něco níž a zastaví se. Zavřít se to podaří až na několikátý pokus. Dělá to pouze okno u řidiče a na 100% to není nastavení ale mechanická závada. Předpokládám že to bude nějak zkřivený pojezd okna a prostě to tam někde drhne. Jakmile se to zadrhne tak zafunguje funkce proti skřípnutí a okno sjede o něco níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...