Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když není po ruce hasičák


davidekcz

Když není po ruce hasičák  

  1. 1. Když není po ruce hasičák

    • Ano, mám
      43
    • Ne, nemám
      15
    • Nepotřebuji, je to zbytečné
      2
    • Plánuji koupit...
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

dneska jsi šlapu z práce (kupodivu pěšky :D) a na chodníku si jen tak hoří auto.Majitel tam bohužel neměl hasičák. Tak mu ho pochvíli dali nějací lide z přilehlého domu,ale bohužel týpek to s ni moc neuměl. Tak jen smutně stál a koukal. Je to ten z fota.Škoda, že jsem nejel autem kolem. Mám v autě hasičák a tak bych mu mohl aspoň trochu pomoci. Asi po 3 minutách co jsem tam stál přilítli hasiči a bylo. Udělal jsem jen jedno nic moc foto. Nechtěl jsem tam moc běhat s foťákem.Poznáte někdo co je to za vůz? I když není skoro vidět.A kvalita fota taky nic moc.

A tak mě k tomu napadla anketa a hasičácích...

Já ho v autě mám, a doufám, že jestli ho použiji někdy tak jen proto abych někomu pomohl...

dsc00137j.jpg

[upravil dne 4/3/13 18:01 od davidekcz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám.. ale dost o něm dlouho uvažuji.. jen nevím kam s ním v 206.. do kufru ho moc dávat nechci, protože když začne hořet v autě, tak než vlezu do kufru a zpátky atd.. takže mě napadlo k nohám spolujezce, jenže u 206 je málo místa.. :myslim a auto BMW nebo Audina? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...