Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když není po ruce hasičák


davidekcz

Když není po ruce hasičák  

  1. 1. Když není po ruce hasičák

    • Ano, mám
      43
    • Ne, nemám
      15
    • Nepotřebuji, je to zbytečné
      2
    • Plánuji koupit...
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Asi tak : pokud je to tlaková nádoba vyrobená dle ČSN, má šanci na přežití, nicméně nebude stát tolik, co tlakové nádoby odjinud.

Pokud auto blafne, většinou shoří - možností je vytahat rodinu, vzpomínky, pak už jen chvilku koukat.

Auto doopravdy neexploduje. To se děje jen v amerických filmech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havárko myslim neměl, bo se v práci řešilo, jak je to na piču, když mladej kluk bude ještě xlet splácet auto, který nemá:( Já sem se ho na to ani neptal, jak to bylo, bo mě by se o tom asi taky moc mluvit nechtělo. Jinak skoro novej je dle mě i Tvůj Pug...to abys pochopil, co je pro mě skoro nový auto:-) Nechci kecat, ale myslím, že měl kombi a kupoval ho tuším 4-5 let starý okolo 400K. Na hovno, no...

Jak už psali kluci, halt za blbost se platí. Snad si opravsdu vezme ponaučení pro příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Pred casem jsem v jinem vlakne podotkl naco vozit hasicak i v Pl jsem obstal pri kontrole bez problemu.

No dnes jsem navstivil tamni Berusku a meli tam 1Kg praskovy bez drzaku za peknych 19zl.

Nebudu komentovat zda vozim jen 1kg navic ci to bude snad i funkcni nic mene mame ho v kufru za jednim z dvirek a budu doufat ze nebude nikdy potreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

A na co hasit práškem? To je skoro fuk, jestli to shoří, nebo zaprasí pulverem... :-(( Já mám v plánu koupit pěnu kat. F. Nemá sice takovou hasivost, jako prášek, ale je to podstatně šetrnější. Dokonce tomu dávaj -30 st.C a izolační schopnost do 1kV. Sice je to primárně určený do domácností a kuchyní (srostliné tuky, podle toho to Fko), ale podle specifikací by se to mohlo hodit i do aut. Jsem to plánoval i do našich servisáckých, kvůlivá tý elektrice... http://www.expyro.cz/eshop/hasici-pristroje/specialni-hasici-pristroje/132-penovy-hasici-pristroj-na-rostlinne-tuky-a-oleje-2kg-typ-pe2abfets---5a-34b-25f/ Heleme.. už ho uváděj jako ABF... Tak to je dobrá zpráva... Hlavně se mi u toho líbí to B-34.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...