Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když není po ruce hasičák


davidekcz

Když není po ruce hasičák  

  1. 1. Když není po ruce hasičák

    • Ano, mám
      43
    • Ne, nemám
      15
    • Nepotřebuji, je to zbytečné
      2
    • Plánuji koupit...
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zatím nemám a nikdy sem ho ani nepotřeboval, ale borcovi od nás z práce taky zhořelo auto, vzal si několisettisícovej uvěr, koupil skoro novýho pašíka a neměl ho ani rok:( Říkal, že je to nic moc pocit, stát tam a dívat se, jak Vám hoří auto, který budete dalších xlet splácet...Hasiči mu řekli, že mu to chytlo od turba:o Od té doby si říkám, že aspoň ten malej bych koupil, asi to nic moc neuhasí, ale člově nikdy neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie ma pravdu, jako osoba v tomto smeru dost proskolena mohu rict, ze ty mini hasicaky, ktery si kupujete, jsou k hovnu, uhasite tim maximalne zacinajici doutnani, ale jakmile to vypukne, tak jste v riti.....

velkej hasicak vydrzi strikat cca 30 vterin, a je po vsem.

Lidi, ktery vozi hasicak v kufru taky nechapu, to je jako kdybych nuz na preriznuti pasu vozil taky v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale kdyz uvidim ze se mi vali kour zpod kapoty zastavit + vystoupit a otevrit kapotu muze bejt treba 30 sekund a s rychlym vyletem dozadu do kufru je to o 5 sekund vic .... Takze nejak moc nevidim rozdil. A krom toho myslim ze v my 306 by se nenaslo misto ani na ten malej, natozpak na velkej hasicak :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze tech 5 sekund je presne ten rozdil mezi zacinajicim ohnem, ktery uhasis tim pidihasicakem, a ohnem, ktery uz neuhasis :)

by ses divil, jak rychle to capne..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden kousek jsem našel v Octě Combi z 67´Mám ho ve srubu, ve vitrínce.

Krásný kousek, plný bláta, jak se přes něj převalila v roce 2002 Otava. Chce ho někdo? (zarezlý na všech místech, nikdy nepoužitý),

Byl chytře uložený pod zadními sedačkami. :papa

(ani povodeň se na něj nedostala)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nemám a nikdy sem ho ani nepotřeboval, ale borcovi od nás z práce taky zhořelo auto, vzal si několisettisícovej uvěr, koupil skoro novýho pašíka a neměl ho ani rok:( Říkal, že je to nic moc pocit, stát tam a dívat se, jak Vám hoří auto, který budete dalších xlet splácet...Hasiči mu řekli, že mu to chytlo od turba:o Od té doby si říkám, že aspoň ten malej bych koupil, asi to nic moc neuhasí, ale člově nikdy neví...

Skoro novej na úvěr, to měl bez hav.pov nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havárko myslim neměl, bo se v práci řešilo, jak je to na piču, když mladej kluk bude ještě xlet splácet auto, který nemá:( Já sem se ho na to ani neptal, jak to bylo, bo mě by se o tom asi taky moc mluvit nechtělo. Jinak skoro novej je dle mě i Tvůj Pug...to abys pochopil, co je pro mě skoro nový auto:-) Nechci kecat, ale myslím, že měl kombi a kupoval ho tuším 4-5 let starý okolo 400K. Na hovno, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád měl cca před dvěma lety 7mičkový BMW, jel tady v ZR z Vysočan do práce ( tehdy dělal v Kelly ). Parkoval před výlohou a dělal za pultem. Cca po 10 min kouká, že se mu kouří zpod kapoty, prej vyběhl do kufru pro hasičák a hasit, jenže hasičák nefunkční tak valil dovnitř popadl z výlohy novej a uhasil :D Kuna překousla káble a jiskřilo to o kapotu - zapálilo mu to deku.

Pointa - Hasičák sice mám, ale kdo ví jestli je funkční :bacha

[upravil dne 5/3/13 21:44 od greg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havárko myslim neměl, bo se v práci řešilo, jak je to na piču, když mladej kluk bude ještě xlet splácet auto, který nemá:( Já sem se ho na to ani neptal, jak to bylo, bo mě by se o tom asi taky moc mluvit nechtělo. Jinak skoro novej je dle mě i Tvůj Pug...to abys pochopil, co je pro mě skoro nový auto:-) Nechci kecat, ale myslím, že měl kombi a kupoval ho tuším 4-5 let starý okolo 400K. Na hovno, no...

Prostě krásná ukázka nebetyčné hlouposti, když si někdo, kdo na to nemá ani řádově, vezme několikasettisícový úvěr a nezbyde mu ani na blbou pojistku. Doufám, že ho to aspoň poučilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havárko myslim neměl, bo se v práci řešilo, jak je to na piču, když mladej kluk bude ještě xlet splácet auto, který nemá:( Já sem se ho na to ani neptal, jak to bylo, bo mě by se o tom asi taky moc mluvit nechtělo. Jinak skoro novej je dle mě i Tvůj Pug...to abys pochopil, co je pro mě skoro nový auto:-) Nechci kecat, ale myslím, že měl kombi a kupoval ho tuším 4-5 let starý okolo 400K. Na hovno, no...

Každý svého štěstí strůjcem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kamionu mně chytlo brzdové obložení když jsem mněl špatný samostav brzd na návěsu. Jedno kolo začalo přibrždovat a po zastavení na křižovatce vidím v zrcátku malý plamen než přejdu cca 12 metu tam a zpátky pro hasičák který mám za kabinou, a pak dalších 12metru zpět a bez problému to uhasím tak nechápu jak někdo muže napsat že je to zbytečnost.

V osobáku mám samozřejmně taky i v garáži a nechávám dělat pravidelně tlakové skoušky záleží co chytne jestli dráty, plasty nebo něco jiného.

V byvalé firmně jsem viděl jak se kolegoví dýmí v LIAZce v kabině. spekly se dráty u pojistkové skřínky a chytlo to a uhasil to hanáckou kyselkou.

S ohněm už mám taky docela skušenost při hoření rodiného domku jednoho známeho asi s pěti hasičáku co nosili sousedé fungovaly jen tři tak přišla na řadu zahradní hadice ale to tady nebudu rozebírat.

Jaká koliv šance na uhašení je šance tak proč to budu podceňovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...