Jump to content

Když není po ruce hasičák

davidekcz
 Share

Když není po ruce hasičák  

1. 1. Když není po ruce hasičák

• Ano, mám
      43
    • Ne, nemám
      15
    • Nepotřebuji, je to zbytečné
      2
    • Plánuji koupit...
      10

Recommended Posts

dneska jsi šlapu z práce (kupodivu pěšky :D) a na chodníku si jen tak hoří auto.Majitel tam bohužel neměl hasičák. Tak mu ho pochvíli dali nějací lide z přilehlého domu,ale bohužel týpek to s ni moc neuměl. Tak jen smutně stál a koukal. Je to ten z fota.Škoda, že jsem nejel autem kolem. Mám v autě hasičák a tak bych mu mohl aspoň trochu pomoci. Asi po 3 minutách co jsem tam stál přilítli hasiči a bylo. Udělal jsem jen jedno nic moc foto. Nechtěl jsem tam moc běhat s foťákem.Poznáte někdo co je to za vůz? I když není skoro vidět.A kvalita fota taky nic moc.

A tak mě k tomu napadla anketa a hasičácích...

Já ho v autě mám, a doufám, že jestli ho použiji někdy tak jen proto abych někomu pomohl...

dsc00137j.jpg

[upravil dne 4/3/13 18:01 od davidekcz]

Já taky mám hasičák. Jednou jsem totiž jel do práce potkal jsem na silnici hořící Xsaru...tak jsem si ho taky koupil. Jeden nikdy neví :)

Kvalita nic moc...ale tehdy telefony na focení moc nebyly.

horici-citroen.jpg

[upravil dne 4.3. 13 18:34 od dolly1010]

Nemám.. ale dost o něm dlouho uvažuji.. jen nevím kam s ním v 206.. do kufru ho moc dávat nechci, protože když začne hořet v autě, tak než vlezu do kufru a zpátky atd.. takže mě napadlo k nohám spolujezce, jenže u 206 je málo místa.. :myslim a auto BMW nebo Audina? :)

tak v tom případě taky typuju roomstera.. jel jsem tam okolo asi chvíli před tím.. vím že tam v těch místech stál někdo u auta a bylo to možná něco většího (ale ještě to nehořelo).. a jestli je to to, co jsem tam viděl já, tak to byl ten týpek z kellyny.. :D