Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Original podvozek S16


odee

Recommended Posts

Zdar chlapi, potřeboval bych, jestli nemá někdo S16 na origo pružinách změřit výšku od horní hrany disku po hranu blatníku, abych věděl, o kolik to mám níž...Chci koupit novej podvozek a auto dostat o kousek výš, ale ne zas o moc. Na netu sem našel dobrou fotku zboku s podvozkem -55mm a po přepočtu ve photoshopu mi vyšlo, že má mezi diskem a blatníkem cca 11cm (já mám okolo 10cm) předpokládám, že auto na standartním podvozku by teda mělo mít mezi diskem a blatníkem tech cca 16-17cm a potřebuju to od někoho potvrdit.

PS: bylo by fajn, kdyby se to měřilo na 14\" kolech, nejlépe na raptorech a s ne moc unavenýma pružinama:super

Předem moc dík všem ochotným měřičům:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lentilka: a jaký máš teď snížení? Mě by totiž pomohlo, i kdyby to změřil někdo, kdo ví, o kolik má auto níž oproti sérii a pak už se to přibližně dopočítá. Potřebuju to nutně o kousek výš, jelikož při snížení, který na tom je teď jezdím se sundanýma podběhama, bo je při větším rejdu prodírám gumama:(

To Fifa: asi mi to moc nepomůže, protože S16 je už od přírody kus víc u země, ale na gumách nezáleží, jelikož to chci měřit od hrany ráfku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mischelin: co tam máš za kola? Někde sem četl, že na S16 většina 13\"kol nejde nasadit kvůli třmenům.. Na zimu bych docela bral 13 s nějakýma pořádnýma balónama. Já mám totiž zimní v rozměru letních a když opadne sníh a vykouknou všechny ty výtkuky, tak si připadám jak idiot, když kličkuju mezi dírama. neříkám, že by to ty gumy zachránili, ale aspoň trošku by to pomohlo:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...