Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře


chuck11

Recommended Posts

@maruskamichalek :sedačky v kůži a navigační rádio seženeš raz dva,s tapecirungy je to ale horší.Co se týče čistoty tak se držím hesla jak v autě tak v obýváku :)

@StibTo pokud něco chceš tak holt musíš být trpělivý.

@Scratch jaké máš na mysli?

@Přema bacha na to s prasklou oháňkou už nebude žádné divadýlko :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navi a ty další věci se daj sehnat jak píše chuck11 vcelku snadno, mimo jiné to každou chvíli inzeruje HUGO BOSS na Facebooku. To samé platí o sedačkách, za poslední dobu jsem tam viděl několikrát třeba celokůži i s výhřevem v cenách okolo 3-5 tisíc za vše (bez tapecích) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chuck11 mam na mysli ty gumovy koberce ve stylu nerezu. Vubec se to tam nehodi. Uz jsem si vsiml, ze jsi koupil nove v Peugeotu :D. Ja mam na leto textil, na zimu presne gumove koberce ve stylu Pirelli.

https://www.tuningcardesign.cz/cz-detail-902107381-gumove-koberce-gledring-toyota-land-cruiser-iv-j150.html?gclid=Cj0KCQiAjO_QBRC4ARIsAD2FsXOqEgbysdu_WVY2V8N714Qt-F_gPG8oBFsc30Mn8-JrqhbvZ8fIawIaAnMqEALw_wcB

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rokerJa facebook nemám,tak to je problém,ale tady na slovensku se mi ještě nepodařilo sehnat ty sedačky a rádio ,a když jsem našel a hned zavolal tak pan říká akorát tady býl člověk s čech proto,tak jsem se smál ze si jezdí pro věci az s čech,ja jsem taky čech ale bydlíme na sk

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to fajnově, celkově jen dvě poznámky -

1) a už jsem to asi psal - za mě ty "hliníkové" koberečky rozhodně ne :bojim 

2) zdá se mi to, nebo Ti nějak blbě zabírá ručka ? máš jí zataženou hooodně nahoře, mi přijde teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...