Přejít na obsah
chuck11

407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře

Recommended Posts

@maruskamichalek :sedačky v kůži a navigační rádio seženeš raz dva,s tapecirungy je to ale horší.Co se týče čistoty tak se držím hesla jak v autě tak v obýváku :)

@StibTo pokud něco chceš tak holt musíš být trpělivý.

@Scratch jaké máš na mysli?

@Přema bacha na to s prasklou oháňkou už nebude žádné divadýlko :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Navi a ty další věci se daj sehnat jak píše chuck11 vcelku snadno, mimo jiné to každou chvíli inzeruje HUGO BOSS na Facebooku. To samé platí o sedačkách, za poslední dobu jsem tam viděl několikrát třeba celokůži i s výhřevem v cenách okolo 3-5 tisíc za vše (bez tapecích) ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@chuck11 mam na mysli ty gumovy koberce ve stylu nerezu. Vubec se to tam nehodi. Uz jsem si vsiml, ze jsi koupil nove v Peugeotu :D. Ja mam na leto textil, na zimu presne gumove koberce ve stylu Pirelli.

https://www.tuningcardesign.cz/cz-detail-902107381-gumove-koberce-gledring-toyota-land-cruiser-iv-j150.html?gclid=Cj0KCQiAjO_QBRC4ARIsAD2FsXOqEgbysdu_WVY2V8N714Qt-F_gPG8oBFsc30Mn8-JrqhbvZ8fIawIaAnMqEALw_wcB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:rokerJa facebook nemám,tak to je problém,ale tady na slovensku se mi ještě nepodařilo sehnat ty sedačky a rádio ,a když jsem našel a hned zavolal tak pan říká akorát tady býl člověk s čech proto,tak jsem se smál ze si jezdí pro věci az s čech,ja jsem taky čech ale bydlíme na sk

Upraveno uživatelem maruskamichalek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypadá to fajnově, celkově jen dvě poznámky -

1) a už jsem to asi psal - za mě ty "hliníkové" koberečky rozhodně ne :bojim 

2) zdá se mi to, nebo Ti nějak blbě zabírá ručka ? máš jí zataženou hooodně nahoře, mi přijde teda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chuck11 prosím tě dáš mi odkaz kde se dá koupit ty červené lišty, tě  trošku budu kopírovat, :potlesk, ale musím říct že tvé auto je jak nové 

Upraveno uživatelem maruskamichalek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku