Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře


chuck11

Recommended Posts

Pěkný :) Taky jsem chtěl měnit za JBL ale v servise mi řekli že když mám v autě ty "obyčejný" tak to prý nejde, že pro JBL je jinak zapojená elektrika takže bych musel přetahat všechny svazky k reprákům :myslim Takhle jsem měl odpálený při koupi oba vejškáče - protože tam dal někdo JBL místo těch obyč.. Tak teď nevím kde je pravda :D 

Jinak za mě jedno z nejhezčích 407SW - ne-li vůbec nejhezčí :super Až na ty koberečky, ale to je věc vkusu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nemusí předělávat. :super

Já jsem jenom předělal zadní konektor za origo JBL, protože je z něho výstup i na zadní výškové reproduktory(které budu taky dávat ).

Rikic339- díky za chválu ;)

 

Píšu znovu,že koberečky nejsou na vkus,ale aby odrážely a rozptylovaly co nejvíc led podsvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je rozdíl JBL hudba jako celek nebo JBL repro.

Pokud chceš JBL jako celek tak to obnáší zesilovač, subower v kufru a spousty dalších blbin. Pak asi ano elektrika nová.

Ale pokud jenom JBL repro tak by to mělo jít kus za kus jako jakékoliv jiné reproduktory.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doma subwoofer originál z 407 mám .. Ale nakonec ho tam dávat nebudu. Moc práce. A neúspěšně jsem sháněl správný zesilovač .. O kabeláži ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...