Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoradio + repro do 206


sensilux

Recommended Posts

Pozdravujem Vas, akurat som si zaobstaral 206 rocnik vyroby 2006 a je tam zakladne radio s kazetami.

Pekne Vas prosim, poradte mi nejake radio s reprakmi ale len do rpednej casti auta, zadne mi az tak moc netreba, obcas som na cestach a radio s bluetooth alebo s AUX vstupom by neuskodilo...

Ja som sa snazil hladat na nete, ale absolutne sa do toho nerozumiem a neviem co presne hladat a aky typ ay to tam sedelo...

vopred sa ospravedlnujem za moju nevedomost.

cca do 100 eur ak by som sa zmestil, bolo by to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 100e neseženeš žádný zázrak, viděl bych to na nějakou základní řadu. V týhle ceně si vyber třeba podle podsvětlení a designu mezi clarion, alpine, pioneer, panasonic... Když se vyhneš různým sencorům, gogenům a dalším čínám, tak je to fuk. Dneska už je to snad všechno s USB. Do 100e se s tim s přehledem vejdeš, ale jestli máš původní repráky zdravý, tak je tam radši nech, protože za to co ti zbyde tomu spíš uškodíš. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf...tak to som teda ani len netusil....popravede mal som v plane kupit nejake radio Sencor do 40 eur do teraz...takze ak by som chcel dat viac penazi do radia a do lepsich repro, kolko by ma to asi tak vyslo? Ale stale mam v plane dat repro len do prednej casti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuj ale, že ti nepůjde páčka ani display v kapličce (ten půjde,ale nebude ukazovat info z rádia) ;) Jinak za mě za tuto cenu Pioneer :) a Bluetooth bych dokoupil Parota CK-3100 :) A repro.. o těch tady jsou psány romány ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...