Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na univerzální dálku K AUTU


odee

Recommended Posts

Zdar klubáci,

už mě začíná hodně štvát origo infra dálka, která funguje den a pak dva měsíce ne, tak sem se rozhodl koupit si uni rádiovku a předělat to. Zatím sem nezkoumal možnosti, ale tak zhruba vím, v jakých relacích se to pohybuje, špíš sem chtěl, abyste mi někdo napsal tip, na model, kterej bude tak nějak cenově na střed a něco to vydrží, radši koupím něco, co už tu má někdo vozkoušený. Jo, nejsem nijak náročnej co se týká designu ovladače, ale kdyby k tomu byl vystřelovák bude to příjemnej bonus:super

Předem všem velice děkuju za tipy:roker

[upravil dne 4/3/13 09:01 od odee]

[upravil dne 4/3/13 10:34 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, čo si tým chcel povedať :D Ale najde to len jeho tému, nájde to tému na univerzálny ovladač k TV a nájde to tému \"slováci kde ste\" tak myslím, že si mu moc nepomohol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Scratchi, tak aspoň si to zkusil.:D Já už sem tady někde téma ohledně toho taky viděl, ale bylo to starší a nějak se mi to nedaří najít, tak sem udělal nový. Už jen proto, jak rychle se dneska vyvýjí trh s elektronikou, tak rok, nebo dva starý téma už Ti moc neřekne.. Ale každá snaha se cení:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, hledal jsem to stare tema, a myslel jsem, ze ho vyhledavac nasel a neprojizdel jsem to

ale nekde tu na tuti je, jenze by stacilo od chlapcu pohledat a ne jen mit kecy....

a tady taky neco je....

staci se treba chytit nejake znacky, nebo kramu a pak uz dohledas neco novejsiho :)

:)

[upravil dne 4/3/2013 10:56 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To koblih: známej co mi servisuje auto taky říkal, že teď montoval pár nějakých pětičentových kousků a prej si to koupí i sobě do auta:-D Tyhle docela dobře i vypadaj a možná by něco takovýho úplně vpohodě stačilo:-) Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Scratch: Já sem to ale draku nemyslel ironicky, ale upřímně:-) Ten smail byl jakože: i mistr tesař (hvězdiček máš dost) se někdy utne. Cením si každou radu i pokus o ni. I těch pár kliků, abys to našel bys mohl využít na něco jinýho, než snahu mi pomoct:-) Takže moje díky byly upřímný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, hledal jsem to stare tema, a myslel jsem, ze ho vyhledavac nasel a neprojizdel jsem to

ale nekde tu na tuti je, jenze by stacilo od chlapcu pohledat a ne jen mit kecy....

a tady taky neco je....

staci se treba chytit nejake znacky, nebo kramu a pak uz dohledas neco novejsiho :)

:)

[upravil dne 4/3/2013 10:56 od Scratch]

Sratch :D Zdá sa, že si to asi jediný nepochopil :D :D

On nehladá ovládanie k televízoru, ale ovládanie centrálu k autu !!!

106 a 306 mali origo INFRA DO od centrálu. Preto tam aj napísal, že ako bonus by bolo, keby to bola vyskakovačka (klúč) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sme se aspoň po ránu trošku pobavili, ne? :D Když sem teď z nudy to začal víc studovat na netu, tak sem zjistil, že okolo teho pětičenta se dají sehnat i dálky v vystřelovacím klíčem, takže to asi nebudu moc řešit, objednám něco ne úplně nejlevnějšího, ale tak do litříku a nějak to pořeším... Jinak sem teda zjistil, že v relaci od 5K nahoru se daj koupit takový věci, že sem čuměl, co všechno to umí... jediný co to neumí je, aby pro Tebe auto přijelo samo do hospody a odvezlo Tě dom:-) to by měli kluci domyslet:super

[upravil dne 4/3/13 11:30 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný co to neumí je, aby pro Tebe auto přijelo samo do hospody a odvezlo Tě dom:-) to by měli kluci domyslet:super

[upravil dne 4/3/13 11:30 od odee]

To som si chcel dat patentovať :D :D :D Snívam o tom odkedy mám vodičák :D Nazval som to \"alcohol drive\" :D

Ale jak tak pozeram na google, tak by som sa vôbec nečudoval, ak by som to na dôchodku využíval ako štandardnú výbavu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0: jestli ses nedíval na poslední díl Top Gearu, tak tam měli vojenské auto, které je řízeno na dálku, a teď pozor, to auto se umí i naučit cestu a potom jede samo, a dokáže se vyhýbat nástrahám, které v programu neměl napsané...dát tohle do osobáku, tak už nemusíme vůbec řídit auto a termín alcohol drive by přišel vhod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde sem v telce, že tyhle samoseřídící \"monstra\" maj i vlastní závod... A vyrábí to studenti na univerzitách. Potom, co sem viděl, že to fakt funguje smekám před mozkama, co to vymýšlely, ale nadruhou stranu, nevím, jak by mi bylo, kdybych jel po městě a takový auta běžně potkával...někam zateče voda, mezi pár kontaktíků a to auto si bude plést červenou se zelenou a prů...ser je na světě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem nakonec trošku připlatil a objednal sem dálku i s alarmem a keyless odemykáním. Už to má i blokování startu, pokud není ovladač v autě, tak by to mělo být OK. Pokud se v neděli dostanu k tomu to namontovat, tak se pak možná pochlubím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň budeš mít další ochranu před zloději...já mám na alarmu, že se mi po zamknutí odpojí palivové čerpadlo, takže nenastartuje, ale je to zrádné, když zrovna v ovládači dojdou baterky, to pak doufat že to domů není daleko pro náhradní ovládač :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...