Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chip tuning


OldasII

Recommended Posts

A dalsi vlakno jako jedno z mnoha.

Uz cekam az to tady bde vypadat jako vzdy:D:D:D:D

Chip ....... ANO

Chip...........NE

Jinak u vznetovych motoru nejde o vykon ale spis o kroutici moment.

Tak a zacnu debatu.

Za mne chip ano,ale spis kvuli tomu kroutaku diky kteremu se motor nemusi tocit a rychleji se radi.Takze pokud se chip dela s rozumem a citem tak neni co na motoru pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsi zrychleni pri predjizdeni. Kdyz ma 2 HDI automat 160 kW a manual 110 kW tak mi to prijde podezrele.

oldas ktore hdicko 2.0 ma 160kw ? o takom teda neviem...

straki, skor si myslim ze je to otazka toho kto ako vie vyuzivat ten chip, pretoze je jasne z hladiska termomechaniky to nie je bohvie ake riesenie.

Pokial to niekto vyuziva \"slusne\" tzn. nenahana to za kazdu cenu tak preco nie, ale cim viac sa tomu autu naklada tym viac ten chip prispieva k opotrebeniu jednotlivych komponentov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že v modelové řadě 2013 bude pro 2.0 HDi i pro manuál výkon 120kW/340Nm, jako pro automat. Ale nevím, jestli to tak je.

Straki: na kolik se čipuje krouťák u 2.0 HDi manuál? Nenastávají problémy třeba s převodouvkou? Já bych možná popřemýšlel po záruce, mám celkem pozitivní zkušenost s vlivem na spotřebu.

Za mě si též myslím, že výkonu je k charakteristice auta dostatek. Na nějakou \"akčnější\" jízdu by to spíš chtělo jinou zadní nápravu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...