Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mastna hadice od IC


oni

Recommended Posts

Časem ta hadice zpuchří a nacucá se olejem. Někde tady píšu já i třeba Přema jaká je to legrace když to bouchne :D:D:D Nemyslím si, že přímo propouští to by spíš už praskla, možná spíš je to steklé od nějakého spoje kde to prosakuje (třeba od IC...) Na omak je ta hadice zespoda měkká taková houbovitá. Na vrakovišti je potřeba vybrat nějakou lepší, nová je dost drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, prave, ze ja ji mam po cely plose stejne mastnou a pod tim drzakem je jakoby setrena vrstva. no co kdybych misto hadice dal nerez trubku z kolenama gumovejma. pokud by to nicemu nevadilo,tak by to bylo pro me jednoduzsi,nez schanet jinou hadici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem sehnal nerez trubku a novy gumovy kolena, tak to asi zitra vymenim. sehnal jsem gumovou hadici, ktera kdyby byla o 10 cisel delsi,tak bych vubec nemusel davat tu nerez trubku. skoda.

No ja jsem myslel, ze to dela zvuky i misto toho rupnuti. dneska jsem na to koukal poradne a je po cely plose hafo microprasklinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem sehnal nerez trubku a novy gumovy kolena, tak to asi zitra vymenim. sehnal jsem gumovou hadici, ktera kdyby byla o 10 cisel delsi,tak bych vubec nemusel davat tu nerez trubku. skoda.

No ja jsem myslel, ze to dela zvuky i misto toho rupnuti. dneska jsem na to koukal poradne a je po cely plose hafo microprasklinek.

Nezapomeň udělat nějaké fotky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat jsem dneska koukal na tu hadici a prijde by teda jakoby mekci nez ta co tam je. je teda silnostena s textilnim vypletem, aby to stacilo. nejaky foto udelam. jen nevim jeste jak presne to udelat. jestli trbka koleno trubka nebo jen trubka a koleno az k IC, jestli na ten kousek tu trubku vubec strkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak takhle nejak jsem to vysmoulil, nova hadice se nafukuje zhruba stejne jako ta stara,ale prijde mi, ze vic ztvrdne, jestli to je mensi plochou. za IC je trosku jakoby prohnuta,ale to by snad nemelo vadit. jeste sundam to cislo a trubka se prelesti, a asi to tak necham, pokud to nicemu nevadi.

post-4401-14109629829847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...