Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sterace - cyklovac


Tornado

Recommended Posts

Původně zaslal: Operator

Původně zaslal: Jirkap

Joooo nejlepší jsou automatické stěrače :mrk:P:P:P

Zvláště když máš potom měnit čelní sklo i s tim čidlem, že? Já bych to nechtěl, nevěřim technice, která sama určuje, jak má řidič vidět. :roker

Proč měnit čelní sklo? :o Je to tam jen nalepené pod zrcátkem. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To schema bych mozna nekde nasel z doby, kdy jsem to delal na S120. Bylo to s triakem.

Jinak automaticke sterace kupodivu funguji spravne. Take nemam rad automaty, ale tohle mi docela vyhovuje. Jen mi vadi, ze se musi vzdy po nastartovani \"aktivovat\". Libilo by se mi, kdybych mel packu porad v poloze \"automat\" a pri desti by to proste zacalo automaticky stirat. Nemate to nekdo vychytany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Operator

Původně zaslal: Jirkap

Joooo nejlepší jsou automatické stěrače :mrk:P:P:P

Zvláště když máš potom měnit čelní sklo i s tim čidlem, že? Já bych to nechtěl, nevěřim technice, která sama určuje, jak má řidič vidět. :roker

Proč měnit čelní sklo? :o Je to tam jen nalepené pod zrcátkem. :P

Aha, tak to soráč, myslel jsem, že je to součástí skla. Alespoň jsem se o tom jednou bavil v servisu, že to sklo s čidlem je o dost dražší než obyč. Nevim...

Když jsme u toho, měnil někdo na své 406 čelní sklo? Zajímalo by mě, jestli se to vyměňuje i se zpětnym zrkátkem, nebo jestli se tam to zrcátko dá nalepit extra. Kdysi mi ho přítelkyně ukopla :D:myslim a musel jsem hledat náhradní alternativu. Známej přes Pužó tvrdil, že to musim koupit i se sklem, že se to tam nedá z5 nalepit. Tak jsem koupil samolepku, na kterou to tam lepí Forďáci a vždycky, když na sklo svítí dlouho slunce, samolepka se rozehřeje a zrcátko plandá. Nemluvě o tom, že se to bojim nějak nastavovat abych ho zase neurval. V zimě drží, ale teď v létě je to o nervy. :roll:roll:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nebudu premyslet nad tim jak se tve pritelkyni povedlo \"ukopnout\" to zrcatko...

Jinak ten snimas je sice na zrcatku, ale i na skle ;) Takze bud menis cele celni sklo a nebo musis \"urvat\" to puvodni a pak tam \"nejak\" prilepit to se snimacem /vic o tom vi Ferry/ - vlastne uz mas cast za sebou, myslim to \"urvani\" puvodniho :D

Ad lepeni zrcatka na sklo - nekde se to tu uz resilo - projdi forum -- mam pocit, ze na to nekdo pouzil Wurt, ale jestli to drzelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba sebrat cyklovač z jiného auta, na kterém se dá manuálně nastavit prodleva spínaní stěračů, pomocí otočného kolečka. A šopnout to třeba k vypínači k mlhovkam nad klávesnici immobilizéru....;)

Jen myšlenka, já mám automatický, tak neřeším...ale jednou jsem si to dělal na Fiata, užitek z toho byl super! Jen o trochu víc práce...ale nic hroznýho...

[upravil dne 15/7/05 Alek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

To schema bych mozna nekde nasel z doby, kdy jsem to delal na S120. Bylo to s triakem.

Jinak automaticke sterace kupodivu funguji spravne. Take nemam rad automaty, ale tohle mi docela vyhovuje. Jen mi vadi, ze se musi vzdy po nastartovani \"aktivovat\". Libilo by se mi, kdybych mel packu porad v poloze \"automat\" a pri desti by to proste zacalo automaticky stirat. Nemate to nekdo vychytany?

To mi taky docela vadí, že musíš jednou naprázdno ty stěrače setřít po skle aby to bylo aktivní :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...