Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F1 Online: The Game


KingSpade

Recommended Posts

PC to utáhne, ale sežralo mi to 1 GB RAMky :D

Vcelku se mi hra líbí, jenom MilanF1 nešel registrovat, musím být jako MilanF2 :(. Je tam vcelku velký program, tedy alespon v úvodu, ač nejsou výsledky na trati, což je fajn. Uvidíme časem. Jsem ale moc rád, že to jde hrát i na slabém PC.

Já osobně vyhledávám jinou grafiku, jako je třeba v TrackMania (sakra, to jsem hodně let nehrál). Ale toto zpracování není vůbec špatné, ovladatelnost vozu solidní, jen si fakt musím pořádně zvyknul na myšování ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Takové heslo jsem ještě nikde neviděl. Musí mít velká a malá písmena a také číslo. Minimálně ale 8 znaků.

tak takova hesla a 13 mistna jsou standardem v kazdem PC, kde jsou dulezita data....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to běží na Intel Atom 1,6 GHz, 2GB RAM (DDR2 - 533 MHz), integro grafika. Po spuštění to sežere více než 1 GB RAM. Moc silné to není. HD firmy to nerozchodí.

Silnější byl můj předchozí stroj - P4 2,8GHz, 4x512 MB RAM DDR 400, samozřejmě grafika v AGP. Rychlost byla o cca 30% vyšší. Měnil jsem kvůli odcházející desce po cca 7 letech (jediný neměnný komponent) a hlavně kvůli spotřebě.

Ale bohužel nevím, jak silný je ten Athlon oproti P4 2,8 GHz. Počítám, že to bude hodně podobné. Proto si troufám tvrdit, že Atom je slabší.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...