Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake disky vybrat na auto?


h4wk3y

Recommended Posts

Ahoj chlapi,

domu pribylo VW Caddy a vybirame kola...

v technicaku je povoleny rozmer

6Jx16 a

6Jx17...

Tata by na to chtel nejake 17\" alu disky, ale at hledam jak hledam, tak proste sirka 6\" na prumeru 17\" ne a ne najit, krome ocelovych disku...

A kdyz zkusim vyhledavat alu podle typu auta, tak mi vsechny stranky vyhazuji 7x17....

Jak to funguje, muzu legalne pouzivat 7x17 nebo jak tam dostat ty 17\"?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemel bys je pouzivat, ale osobne mam zkusenost, ze resi velikost kol na technicke, i na evidencce, ale jen prumery, sirku disku nikdy neresili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pak nechapu, na co tam jsou zapsane....

no a kdyz budu kupovat nove disky, neni k nim nejaky homologacni papir, se kterym dojdu na urad, ze je tam muzu mit a zapisou mi je? Nejde to nejak takto?

Pneu bych dal uz rozmerove spravne...

Diky

Hele, tedka jsem ho privezl na 16\"tkach a docela pekne drzel :D...

Rikal jsem, ze si myslim, ze 17tky jsou blbost, ale proste je tam chce.... i z designoveho duvodu... A jezdi velmi pomalu, takze to moc nevadi :D...

[upravil dne 3/3/13 18:33 od h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když zastavěj policajti, tak řešej pneu né disky... já měl na předchozim autě stejný kola i pneu jako v techničáku ale ET místo 54 sem měl 35 takže kola o 2cm vylezlý z blatníků, mockrát mě stavěli ale neřešili, podložky sem neměl tak v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když zastavěj policajti, tak řešej pneu né disky... já měl na předchozim autě stejný kola i pneu jako v techničáku ale ET místo 54 sem měl 35 takže kola o 2cm vylezlý z blatníků, mockrát mě stavěli ale neřešili, podložky sem neměl tak v poho...

To by mě teda zajímalo, na základě čeho řeší PČR rozměr pneu, když v ORV (malý TP) nejsou velikosti kol zapsány...? Ti řeší tak max vzorek...

A STK to asi taky moc neřeší, protože já jsem koupil 407 se 17\", jezdil na 17\", na STK jsem s tím byl a až když jsem to prodával, tak jsem si všiml, že ve velkém TK jsou zapsány jenom 16\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie má náhled do registru.. takže není problém si v počítači najít jaká kola, tam máš povolený ;)

Jinak máš tam prostě zapsaný oceláky a ne hlíny :) Před koupí se zeptej prodejce, zda k nim dostaneš Typový list, pokud ano, tak nazuješ kola, dojedeš na STK, technik typu K se na to jukne a dá ti razítko a pak na ouřad zapsat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když zastavěj policajti, tak řešej pneu né disky... já měl na předchozim autě stejný kola i pneu jako v techničáku ale ET místo 54 sem měl 35 takže kola o 2cm vylezlý z blatníků, mockrát mě stavěli ale neřešili, podložky sem neměl tak v poho...

To by mě teda zajímalo, na základě čeho řeší PČR rozměr pneu, když v ORV (malý TP) nejsou velikosti kol zapsány...? Ti řeší tak max vzorek...

A STK to asi taky moc neřeší, protože já jsem koupil 407 se 17\", jezdil na 17\", na STK jsem s tím byl a až když jsem to prodával, tak jsem si všiml, že ve velkém TK jsou zapsány jenom 16\" :D

na nasich strankach si muzes najit vlakno, jake problemy jsem mel, kdyz jsem jen prihlasoval auto, kvuli kolum mi 2x neproslo evidencnkou, na coupe jsem mel 17 palce.... paradoxem je, ze kola resily, ale 25mm podlozky jim byly sumak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...