Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Handsfree do auta....výběr


Hadra

Recommended Posts

Ahoj, jaké používáte handsfree v autě? Já mám ve svým Nokia CK-7W a jsem s tím hodně spokojenej, ale o co mi jde. Mám firemní auto a pro mně z nepochopitelných důvodů tam není žádný HF, takže buď telefonuju a zastavuju, nebo telefonuju a jedu a ani jeden z uvedených způsobů se mi nelíbí. Proto uvažuji nad tím, že si HF koupím. Ale o co mi jde, nechci zástavbu do auta, resp. nechci do cizího investovat moje peníze, přemýšlím nad takovou tou věcí do ucha nebo něco podobnýho kolem pětistovky. Jenže na trhu je toho hodně a jeden doporučuje Jabru, druhej Nokii s tím, že Jabra není slyšet, třetí Samsung páč Nokia má blbý ovládání....tak já nevím. Budu rád za každou zkušenost a připomínku.

[upravil dne 2/3/13 23:28 od Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jabru a slyšet jde v pohodě, výdrž 2 dny s velmi častým používáním (prac. doba cca 8hodin). nějaké chyby má ale tebe asi trápit nemusím, např. při častým vystupováním z auta (telefon zůstává v autě) tak se odpojí z dosahu a když přicházím zpět k autu tak se někdy nespáruje, musím ho na minutku hodit na nabiječku a potom funguje ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám handsfree od Motoroly, vydrží přes dva dny s přehledem, dobíjí se mini usb konektorem, nastaveno to mám na nejvyší hlasitost a slyším v pohodě, ale když dám o jeden stupínek nižší, už slyším špatně, takže furt naplno :D (ale je fakt, žejsem hluchej jak poleno) Je příjemná do ucha (klips mě nijak netlačí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně používám Jabru konkrétně Jabra handsfree Talk http://www.czc.cz/jabra-handsfree-talk/111701/produkt?q-category-id=8ogtu6nba2jqv9mu3s2a33dff2&q-c-0-producer=sb1k7n7kvksf96ab2mtknil4k6a

Používám to jak v autě tak i v práci v kanclu, při velice intenzivním telefonování vydrží dva dny a jsem s tím absolutně spokojen. Výhoda je že umí spárovat dva telefony zároveň, což pro mě je klíčové (firemní, soukromej) zvuk je o hodně lepší než ze samotnýho telefonu a v uchu to drží parádně.

Pak jsem ještě koupil ženě do auta http://www.czc.cz/jabra-handsfree-do-vozu-drive/97148/produkt a taky to funguje dobře i když u té verze do ucha je zvuk o hodně lepší.

Navíc oba umí streemování hudby např z MP3 nebo pokynů z navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dodám že ta HF Nokia,při spárovaní jiného telefonu než od Nokie (mám SGS2)docela nepříjemně zazvoní(myslím tím HFsada) nepomůže ani vypnout zvonění v mobilu pořád to zvoní :grr:grr:grr:grr ale jinak funguje OK

když je to mobil od Nokie zvoní to jenom zvoněním telefonu,když je vypnuté zvonění tak nezvoní(škoda že to nefunguje i s SGS2):(

EDIT: myslel jsem že to spraví nějaká aplikace . . . nespraví-zvoní ta sada:grr

[upravil dne 3/3/13 15:42 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...