Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306 problém ze startováním


zaorja001

Recommended Posts

včera jsem jel cca 5 km a z ničeho nic mi přestalo tahnout auto a jak jsem zastavil tak mi neslo uz nastartovat.starter vsecko se chova normalne ale motor nenaskoci.myslim si ze mi nejde palivové cerpadlo protoze nejde slyset pri otoceni klickem poradte cim by to mohlo byt.prosim o radu dekuji:myslim

[upravil dne 2/3/13 20:34 od zaorja001]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistka palivovýho čerpadla,nejlépe změřit jestli jde do konektoru u nádrže napájení když ti někdo otočí klíčkem,v poslední řadě nevím jestli to má zrovna tvé auto , ale nárazový spínač - bývá v motorovém prostoru u levého tlumiče -> zkontrolovat jestli není vyskočený.Pokud toto všechno OK- tak zkontrolovat tlak čerpadla pokud pak běží - jinak KO čerpadlo

[Edited on 2/3/13 21:11 by velkybanan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano relé je někde u ŘJ pojistky většinou bývají jak v autě tak v motorovém prostoru(v motorovém prostoru většinou pojistka 30A klasická-ovládá to více věcí najednou)pak už je to laborování . nejlépe odpojit dvojité relé a proměřit výstupy z konektoru,který je do něj zapojený(na relátku je schéma),pokud do něj vše OK,tak zapojit relátko a proměřit výstupy z něj(já to dělávám větším špendlíkem přes izolaci,to se dá lehce pak opravit)a pokud i zde napětí půjde tak už jen prohledat cestu z motoru dk čerpadlu(někde bude přerušený kabel).Ale stejně uvidíš , že to bude nějaká prkotina,ale strávíš na tom xhodin času :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...