Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk 2,2Hdi


Milan+

Recommended Posts

Jelikož se mi začína rozlupovat díky rzi poslední poslední část tlumiče výfuku,tak čistě náhodou nevíte někdo kolikavrstvý je obal toho tlumiče? Jedna,dvě či tři vrstvy? Abych věděl jak dlouho ještě přibližně vydrží? Je to origo od výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste mě vyděsili, musím se podívat na svůj.

Myslím, že byl problém s výfukem na třílitrový benzín a to v tom, že se dodává v jednom kuse a stojí asi 30.000 Kč.

Tady ve Vrchlabí je firma Autovýfuky Šverma a je u něj dokonce sleva pro klubáky, jestli chceš tak se Ti tam zeptám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvovyroba,teda z linky schadza auto (3,0i) s vyfukom v jednom kuse.Nahrady na vymenu su delene,teda klasika.Menil som zatial iba posledny tlmic(220€).Ale pozhanat ho nie je lahke.Ja za to vdacim Pe.Trovi.Pe.Tr menil tusim uz asi vsetko na manzelkinom 3.0i.

[upravil dne 3/3/13 20:21 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som práve dnes poodlupoval trochu tej vrchnej vrstvy, lebo mi to drnčalo, ale ani tak nie je zrejmé či pod tou druhou vrstvou ešte jedna je. Ale tá druhá už nie je taká pružná ako prvá, tak asi tam už nič neni.

Já pravě když odloupnu tu prví,tak pod tím je obal v dalo by se říci v exelentním stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...