Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stále běží


rodov

Recommended Posts

Zdarec všem,asi to tady možná někde bude,ale nenašel jsem to.Asi bude chyba mezi klávesnicí a židlí.A teď můj problém.Mám P 306 1,9 SRDT 66kW,r.v.1996,najeto258 tisíc km.Do teď maximální spokojenost.,asi před 3 týdny mi auto po vypnutí a vytažení klíčku ze spínací skříňky stále běží.Myslím si,že odešel elektromagnetický ventil,který uzavírá přívod nafty.Jen nevím,který to je.Mám čerpadlo Lukas.Buď je to ten,který je schován pod krytem s trhacími šrouby na straně čerpadla a nebo velký válec (povolit se dá klíčem asi 30 -32),který je v čele čerpadla.Vedou do něj 2 dráty,které jsou vidět.Poraďte.Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nemám,ale zítra vyfotím a dát to jsem.Odvrtat,to bude problém,je tam docela málo místa,já jsem myslel nějak to odříznout,malou frézkou,no nevím,jen nápad.Docela mně štve,že chcípám provázkem,který mám natažený do kabiny a při zatažení uzavírám vzduch? na čerpadle.Hlavně,že chcípne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem náhodou zjistil:nasedl jsem do auta a zapomněl zadat kód imobilizéru a světe div se se,zvukově mi dávalo znamení,že imobilizér není odblokovaný a stejně auto chytlo a dalo se s ním jezdit.Na klávesnici imobilizéru svítily obě diody, červená i zelená.Má to souvislost s elektromagnetickým ventilem,který je ten pod tím krytem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nikoho nic nenapadá,dneska se ta závada ještě vylepšila,auto strašně blbě chytá,musím přidat plyn a pak neochotně chytne.Motor běží prostě divně,jako by do něho šlo málo nafty.Při rozjezdu plyn do 3/4 nereaguje a pak na poslední 1/4 přidá a můžu se rozjet.Vlastní jízda je stále skoro na plný plyn,ale motor si jede pohodičku,pak najednou na chvíli se vše srovná,auto jede chvíli tak jak má a zas při přidání jako zacuká a vše se vrátí do jízdy pod plným plynem.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...