Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Od srazu uplynulo 14 dní a tak bych se chtěl nyní všech pivařů zeptat, jak jak jim na srazu šmakovalo pivo ?

----------------------------------------------------------------------------

Na čepu byla jediná značka:

Pilsner Urquell - světlý ležák - 12° - za pro moraváky slušně řečeno drobet nataženou cenu 37 Kč ( včetně DPH 21 % ).

Přiznávám, že byly čisté sklenice.

Pivo mělo dobrou teplotu.

Při pozornějším oku drobet pokulhávala míra, stav se horšil s blížící se zavíračkou.

Horší byla chuť. Byla jiná s každým kouskem.

Chybělo ono charakteristické hořko na patře.

Na dvanáctku s 4,4 % obj. jsem čekal po 10 ti pivech víc problémů večer ve sprše, ale pohoda skleněná přepážka apartmánové koupelny obstála, byť jsem si namydlil chodidla a zkoušel stát na jedné noze.

Usínal jsme s pocitem , že mi ten večer něco dluží.

Alkohol tester ráno před snídaní vzorně 0,000 ‰

Nepamatuju takových srazů hodně ....

Divný.

Tož kdo pije pivo víc jak jednou týdně v neděli po vepřové s tchýní napůl, pište.

Blanenská KOBRA 205

P.S. 1

Chlapi, Medvědě, v klidu.

Nemám zájem o rozbroje.

Sraz jsme dělal i s Radkou S a víme , co to dá práce.

Sraz se vyvedl, díky za něj.

Toto je forum.

Piju pivo několik desetiletí na to, abych si mohl dovolit založit téma, o kterým něco vím.

A klidně si sednu s tou obsluhou k jednomu stolu a můžem si to dát na férovku.

Jim natočím Plzeň ze sudu s plzní, já budu pít tu jejich \"spartakiadni\".

A pak zůčtujeme, kdo vstane ze židle.

P.S. 2

Na kvalitu piva jsme se samozdřejmě ptali obsluby v průběhu večera. Marně.

P.S. 3

Na čepu byl i BIRELL, nevim, jaká je jeho nákupka, ale ruku bych do ohně nedal .....

P.S. 4

Všimli jste si někdo při snídani, jak se staví voda na čaj a kaffe ?

[upravil dne 2/3/13 17:01 od kobra]

[upravil dne 2/3/13 17:02 od kobra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíte vážně,že po prvním pivu nám nalejvali jiné pivo? :myslim:grr

Přiznám se,že nepoznám,že by mi bylo podstrčené jiné pivo,nejsem znalec :roll

37,-Kč i za Plzeň mi připadlo dost,ale stejná cena i za 10°? :bacha

A když už jsem tak v ráži,tak za 0,5l kofoly 30,-Kč je taky docela dost a když jsme si dali tu červenou limonádu,tak 0,5l bylo taky za 30,-Kč :grr

Nevím,zda to byly ceny té dané restaurace,nebo jak jsem tady na fóru někde četl,to byly ceny Peugeot lístku? :myslim:mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kobro, jen malou poznámku,

Pilsner Urquell není 12tka a nikdy nebyla. Je to lepší 11tka.;)

To jak člověk vnímá vliv alkohohu je na samostatnou vědeckou práci, ale v podstatě záleží na mnoha faktorech. Tělesná kondice, rozpoložení, nálada, struktura stravy, pohyb, hladina alkoholdehydrogenázy, doba konzumace, styl popíjení, atd. Pokaždé tedy budeš 10 kousků vnímat trochu jinak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypil jsem jich asi 7, pak jsme se museli dorazit u Scratchovic, taky mě to přišlo divný, ty plechovkový z pumpy více psaly :D Já jsem zase nepochopil systém ístků na stole, kdybych si na tácek nedělal čárky a seznam jídla, co jsem spořádal, nevím nevím, jestli bych se dopočítal, renonc jak to tak bývá jsme samozřejmě měli, na lístku bylo 2X napsáno něco, co nebylov jídeáku, více Scratch, když bude mít chuť :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypil jsem jich asi 7, pak jsme se museli dorazit u Scratchovic, taky mě to přišlo divný, ty plechovkový z pumpy více psaly :D Já jsem zase nepochopil systém ístků na stole, kdybych si na tácek nedělal čárky a seznam jídla, co jsem spořádal, nevím nevím, jestli bych se dopočítal, renonc jak to tak bývá jsme samozřejmě měli, na lístku bylo 2X napsáno něco, co nebylov jídeáku, více Scratch, když bude mít chuť :roker

Myslím si, že opravdu tohle vlákno nemá jiný smysl, než zase zvednout nas*anost lidí na fóru a založit další TURBOvlákno.

Jsem-li s něčím nespokojen, mám to řešit hned - už za totáče jsme přece mohli číst cedulky: \"Na pozdější reklamace nebude brán zřetel\".

Přijdu-li do hospody na oběd a ten mi nechutná, musím ho reklamovat HNED. Jakmile ho totiž sním, už mi nikdo neuvěří, že nebyl dobrý.

Totéž u piva - pokud mi pivo nechutná nebo dostanu podmírák, musím se bránit hned - 14 dní po akci je to \"o ničem\", kór když se v daném podniku žádná velká klubová akce v budoucnu nechystá

A lístky - nevím, jak to fungovalo (nebyl jsem tam), ale běžné je, že konzument má svůj lístek u sebe a tedy má přehled o tom, co je mu na lístek zapisováno. Pokud tam fungoval podobný systém jako na běžných Džbánech (1 lístek pro celý stůl), pak bych se asi ohradil už v počátku. Tohle může fungovat u 10 ti lidí, kteří se slezou na jedno odpoledne (a ještě moc nepaří), x hlavej galimatiáš, kdy lidi přibývají a mizí bez vyšší kontroly, se podle mně nedá úspěšně zvládnout (pamatuju si třeba na jednu akci, kde si srazující zapomněli zaplatit večeři).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medvěde klid, nikoho nechci krucinálhernajzdoprdele nasrat!

Sraz se mi líbil, jsem rád, že jsem na něm bil. Petra jsem se i na místě ptal proč nebyly klasický konzumačky, který známe ze srazů. Neměl na to již energii, na to že klouzání skoro nebylo, odvedl dobrou práci (samo, že všichni organizátoři) Holt konzumačky nechal na obsulze, která použila nejdivnější a nejneprůhlednější systém, kterej znám. Lístky jsme chtěli své hned od začátku u obsluhy, bohužel nám nebylo vyhověno, proto jsme si vše psali na pivní tácek

To s tím pivem jsem si uvědomil až teď zpětně, protože nějaký jsem měl ve vlaku, nějaký tam (7piv) a nalitej jsem nebyl, to je teda fakt

howk

PS: nikdo tu neplive, nešpiní, jen napsal svou zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...