Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 IMObilizer


Stibla

Recommended Posts

Zdravím chlapy, mám problém... Imobilizer - Klavesnice mi svítí oběma diodama a však po zadání kodu nic nedělá... Nevypne na přístrojovce ikona motoru (K).

Koupil jsem novou klavesnici a nic... Neporadíte mi někdo prosím co s tím? Servis mám daleko a nemám se tam jak dostat.

Děkuji moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prohlidnout vsechna ukostreni baterky v motorovem prostoru, zmerit jeji napeti, pokdu bude vse OK, je problem v dratech, neni komunikace klavesnice s RJ motoru, mohla by byt oxidace v kulatych konektorech pod baterkou, kde se napojuje hlavni kabelovy svazek k motorovemu svazku, pripadne oxidace v tom velkem konektoru u RJ motoru, pokud ani to nepomuze, tak jedine zkusit jinou ridici jednotku, co to je za motor a jaka je tam jednotka ? mozna bych o jedne vedel i s platnym kodem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy díky! Byli to ty kabeli co jsou od konektoru který je pod baterkou! Jeden kabel (šedivý tlustý) byl přelámanej a hodně zoxidovanej... Díky moc za rady :) přikládám fotku konektoru pro info. Je to ale jiná fotka, ale konektor je stejný jako pod baterkou :) Díky moc

post-48560-14109629807732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...