Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Facebook - změna narození


Francouz_407

Recommended Posts

Panove nepindejte mu do toho, sami to ani nepouzivate, ne ? Predpokladam, ze nejde o zmenu data narozeni ale zmenu zobrazovani (den+mesic / cele datum) ci pripadne vypnuti zobrazovani data narozeni komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT,ale s datem narození mám na FB taky problém,ale za něj si můžu sám.Kdysi jsem se na FB připojil přes mobil a když jsem se pak připojil přes PC,tak naskočila hláška,že je účet dočasně zablokován,protože jsem se připojil z neznámého zařízení a ať zodpovím kontrolní otázky k ověření.Tak si říkám pohoda.Nejdřív naskočilo opsání textu,to jsem ještě zvládl :D jenže druhá otázka byla datum narození a to je ořech který jsem dodnes nerozlouskl,protože jsem zadal falešné datum a samozřejmě nevím jaké :) Navíc mám nastaveno,aby se nezobrazovalo,takže mě ho nikdo ani nemůže poslat.Nezbylo nic jiného než založit nový účet a jen dodnes pozorovat v mailu,jak chodí na ten první pozvánky na akce,žádosti o přátelství atd. a nemoci s tím nic dělat :) :) Občas to teda ještě zkouším na náhodu se tam přihlásit,ale nevěřím,že to někdy trefím.Holt skleróza je svinstvo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...