Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crysis 3


ericc64

Recommended Posts

crysis-1.jpg

PC gembleri, co na to hovorite ? Hra to tu niekto ? :)

Grafika brutalna , hratelnost tiez dobra , akurat ze velmi kratka hra :)

Na FULL nestiha ani 680 , takze idealna karta je TITAN alebo 690 , pripadne rozne SLI / Crossfire riesenia :D

Hru som uz presiel, tesim sa na 4 :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem jednicku uz ta byla graficky pro me neuveritelna, dalsi dily sem se nesnazil ani instalovat hrat to na 640x480 nema smysl :D

kdyz uz sme u her, hrajete nekdo CS:GO ?

[upravil dne 28/2/13 20:46 od anthraX306]

Hrál jsem 7 let 1.6, nějakou dobu vyhrávali turnaji, night cupy a teď asi 2 týdny hraju GO, zatím máme za sebou Shifters Night Cup a z toho jednou na 2. místě a pak jednou na 3. místě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně přidávám se ke gamblérům :D .. dohral sem crysis 1, 2 sem nehral a po trojce ani moc netoužim, dávám přednost spíš příběhu než grafice :) tu totiž muže nabídnout kde kdo ale solidní příběh moc vývojářů nemá.. :) každopádně palec nahoru za grafické zpracování :roker

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně přidávám se ke gamblérům :D .. dohral sem crysis 1, 2 sem nehral a po trojce ani moc netoužim, dávám přednost spíš příběhu než grafice :) tu totiž muže nabídnout kde kdo ale solidní příběh moc vývojářů nemá.. :) každopádně palec nahoru za grafické zpracování :roker

:)

Jedničku jsem hral asi 2x, dvojku snad 4x, trojku si dám taky. Ale jiné hry s příběhem v prvním díle, např Far Cry, v dalších dílech totálně zklamaly, Far cry 2 byla strašná, a Far cry 3 to je snad výsměch už:myslim Tak možná pro sběratele kytek a kuží:D:D:D

[upravil dne 28/2/13 22:48 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hurvajzi souhlasim, far cry 1 mě bavila 2 sem myslimže hral jen hodinu pak se odporoučela grafika v té době a 3 sem dohral a už sem jí nezap, odinstaloval a už ji nechci vidět ... :D .. Vaas je sice dobrej blázen ale .. ten to nezachránil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...