Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Antivirus


Tantor-BN

Recommended Posts

Já na ebay nakupuji licence na Nornon Internet Security za cenu cca 300Kč/rok vždy na 6PC (prodává se po 2 nebo 3) a jsem spokojen nejvíce :) Vše si krásně nastavím, zabezpečím... proti Avastu a dalším hrozný rozdíl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Microsoft Security Essentials

presne tak isto ako radek...

ak si niekto mysli (Motomoto), ze platena verzia AV softu mu pomoze viac je na velkom omyle, ale pre pokoj duse ak niekto zaplati a ma pocit vyssej ochrany, tak ucel platena licencia splnila :aut

len doplnim, ze najdolezitejsia je prevencia a zasady a az potom ochrana.

neexistuje 100% antivir, existuju len 100% riesenia, tie Vam zial ziadny antvir neposkytne.

Na to su specialne nastroje ako odvšivavit pc...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když myslíš...

Pracuji v tomto oboru už víc jak čtvrt století a myslím si něco jiného. A za pravdu mi dávají osobní zkušenosti i zkušenosti našich zákazníků.

[upravil dne 19/3/13 11:39 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však, od roku 1985 jsem začal pracovat u Kancelářských strojů a první PC přišly v rámci AIP 2000 v roce 1989. Tak to už je pár let. A s nástupem prvních XT a AT začaly i první viry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve firmě máme těžce placený McAfee a je to jen atrapa antiviru (jen užitečné \"cracky\" k SW maže bez milosti :aut)

Předtím jsme měli Symantec EP 11 - a ten byl o něco lepší, ale žral dost systémové prostředky. Takže ne vždy placený = lepší ;)

Já jsem doma spokojený s kombinací NOD (resident) + Malwarebytes (ruční kontrola) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...