Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Druhy volantů na Peugeoty


Šalda

Recommended Posts

Čau, přemýšlím že si dám na Parťáka jinej volant, svůj už mám trochu ošomtanej, mám doma náhradní ten stejnej a ve fajn stavu, ale zatím ho tam dávat nechci, napadlo mě zda by tam šel dát třeba ze 406 nebo i z jinýho modelu, jen nevím jestli se to liší uchycením a podobně, zda ten tisícihran je stejnej, a zapojení bagu mě ani nejde, zapojovat bych to nemusel, jen jestli by mě tam šel nějakej jinej.

Bude se asi lišit průměr volantu, ale to bych sháněl nějakej pokud možno stejně velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblihu, tak ten bag by asi šel vyřešit aby tam šel i z jinýho modelu, jen se mě nelíbí ten tvar volantu, ten co jsem měl na 406 new model byl fajn, a nebo teď ještě tady prodává tuším HonzaZ volant ze 407, a ten je taky super:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tře, volanty docela zajímavý, ale už jsem je bohužel všechny viděl za těch pár let co se tam na ty volanty chodím dívat:D:D

Nějakou jinou stránku s volantama nemáš??:D:aut

Jinak teď nebudu schopen asi 20 minut psát, jdu se ještě na ty volanty podrobněji podívat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...