Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díra do prahu na 406


Péťa

Recommended Posts

Takovou \"dirkou\" mi to taky začalo...potom se mi zarazil hever do \"zvedacího\" nejsilnějšího místa ......potom jsem jen rukou trochu zabral a byl v půlce prahu... Držela to jen barva/lak... Nakonec jsem udělal oba prahy ( i části vnitřků ) nové,vystříkal olejem a celé dal do terasonu a barvy. Cca 4 dny práce.Cenově jsem byl ( 450,- barva , kdysi dávno 800 za oba prahy, terason už nevím a pár 125 mm kotoučků brusný/řezný )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si děláme p*del, ale já začínám mít strach čím mě 406tá bude chtít zjara překvapit. Že jsou některý OLDy shnilý jak řešeto, to už jsem akceptoval, ale že by i FACE ?:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

No ona je ta kastle stejná ... naopak jsou někdy i NOVÝ v horším stavu, než STARÝ ... prostě už to jsou starý křusky - nejmladší 10 let a nejstarší už jsou plnoletý ... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to hlavně prohlídnul celé. Ale i tak bych zvážil koupi něčeho novějšího, jak už se musí auto vyvařovat, tak je celá tuhost kastle a tím i bezpečnost úplně v...

Ono se to dá i obrátit, po vyvaření bude tuhost kastle úplně jinde než je teď :),jen je třeba říct, že většinou to nekončí výměnou samotných venkovních prahů (jak si zde mnoho lidí myslí), po jejich demontáži se obvykle zjistí, že je úplně shnilé i mezipraží a spodek vnitřního prahu, takže je to práce pro klempíře na několik dní a to už není nic levného (narozdíl od minulosti)

Takže opravdu pečlivě zvážit, zda nechat odborně opravit, nebo koupit něco novějšího, nebo dojezdit do rozpadnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...