Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

orurovanie autobusu


JaRoY

Recommended Posts

Za mně ne. Chybí tomu ještě parohy dopředu.:D Takové hezké decentní auto se zaoblenýma liniema a teď tohle. A proč? Jako rampa na přídavná světla? Nebo na srážení chodců? Nebo proč. vždyť do terénu se s tím nedá a kalhoty jsou pak stále špinavé při vystupování o ty prahy. (kamarád to má na Toyotě a nadává stále)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi - s tuzerama v jiných vláknech se neshodnu, tady taky ne - KDE JE SAKRA TA CHYBA?

Jinak mě se rourový off-road doplňky vždycky líbily, ale je fakt, že řeba na 406ce si to představit neumím. Na MPV ale říkám, proč ne? 807a není vysoká a pokud s ní někdo jezdí po polňačce třeba na chajdu tak proč si nechránit spodek a prahy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to že se zvedne hluk při jízdě, u prahů se bude držet bordel a větší šance na korozi. Ano u offroadu to chápu, ale ne u silničního vozu. Ale proti gustu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mně se to na tohle auto nelíbí a navíc ta protiklokaní mříž vepředu je už nějaký pátek zakázaná. Nesouhlasím taky s tvrzením, že je 807ička nízká. Prahy myslím netřeba chránit, když už se něčím uvázne tak to je buď chladič nafty nebo výfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pipi - třeba ten spodní rám Ti chrání motor a nápravu. Jestliže jezdíš na chatu po polňačce (nebo jako třeba já občas do Rumunska) tak se Ti takové \"krytí\" může celkem rychle zaplatit. No a z mého pohledu je to i hezký doplněk - vždycky se mi víc líbila auta ze 70. let se spoustou chromu než dnešní oplastované potvory, ale to už je samozřejmě jen o vkusu.

[upravil dne 28/2/2013 09:03 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...