Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

orurovanie autobusu


JaRoY

Recommended Posts

Medvěd: Od určitého roku se to už nesmí montovat ani na offroady kvůli ochraně chodců. Jinými slovy, homologaci by to nemělo vůbec dostat. Tuším, že těsně po zákazu byla výjimka na trubky jako origo příslušenství (asi nějaká přechodná výjimka), ale už i to je asi pryč (tipuju).

However, trubky se mi už dnes zdají trochu out of date. Ještě před 10 lety se mi to taky líbilo, ale dnes to už působí jako trochu archaický doplněk, který byl in v devadesátkách :) Alespoň tak si myslím, že to vnímá moje generace. (Nicméně uznávám, že záleží asi i na místě, protože kamarádi/kamarádky z CB mají na auta dost jiný (samozřejmě horší/zastaralejší :-p) vkus než kamarádi/kamarádky z Phy.)

Jinak proti gustu... tátovi se to taky furt líbí a jakákoli snaha o osvětu je proto marná :)

[upravil dne 28/2/13 22:31 od shwaara]

[upravil dne 28/2/13 22:32 od shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ - kdes vyčetl, že by ten rám byl zakázaný? Bude-li mít homologaci (vím, že třeba na Berlingo se dělal) tak není problém, ne?

Dne 24.listopadu 2009 vstoupilo v platnost toto:

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 78/2009

ze dne 14. ledna 2009

o schvalování typu motorových vozidel s ohledem na ochranu chodců a ostatních nechráněných

účastníků silničního provozu, o změně směrnice 2007/46/ES a o zrušení směrnic 2003/102/ES

a 2005/66/ES

Je to tam dost složitě popsáno, ale prý z toho vyplývá, že se ty protiklokaní rámy nesmějí již nově montovat. Viz třeba tady:

http://www.novinky.cz/domaci/185213-nova-terenni-auta-kvuli-chodcum-nesmi-mit-tvrde-ochranne-ramy.html

P.S. To nařízení jsem četl, ale úplně moudrej z toho nejsem, je to na mou malou hlavu psáno dost složitě :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sieť je pre menej agresívne, potom uť iba mreža alebo prívesný vozík na dobytok.

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale ak sa nespomenú cigáni, tak sa spomenie svokra. To máte také zlé vzťahy? Ja si zaklopem, ale u mňa dobre, zatiaľ :D

[upravil dne 4/3/13 07:07 od marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...