Jump to content

Čelní sklo


Mates2711
 Share

Recommended Posts

Tak nedávno jela přítelkyně s dětmi ze školy, a od přední jedoucího auta odlétl kamínek,ozvala se rána a na předním skle se objevila prasklinka,duchapřítomě se snažila zastavit přední jedoucí auto,které se snažilo ujet (asi potrápila motor :D ),po domluvě vše sepsaly a nahlásily,pojištovna nám chtěla okno zalepit jakým si epoxidem,čož jsem zamítl a chtěl jsem aby se na to nejdříve někdo podíval jestli je to možné vůbec lepit,byly jsme proto posláni do jejich servisu,kde bylo naznámo že okno musí samozřejmě pryč a že oni to vše zařídí a objednají sklo(pojištovna i servis auta od kterého odlétl kámen) plní dojmů z příjemného přístupu jsme odjely domů,po týdnu jsme volaly a bylo nám zděleno že si boužel na toto okno netroufnou,ale že už to domluvily vedle v servisu kde dělají čistě jenom skla,ale boužel že potřebují ještě jednou sklo vidět,kvůji senzorům světla,zajely jsme teda opět do servisu kde už na nás čekaly,tam jsme se dozvěděly že to okno bude čínské,čož jsem zamítl že máme originál a ten bychom tam opět chtěly,opět spátky do prvního servisu,kde nám zdělily že nás chápou a že tedy domluví přímo servis peugeot ,tak se stalo a po týdnu se nám ozval pán že už sklo mají a že čekají na nás,celý natěšení že to tak dobře dopadlo jsme auto předaly na výměnu,s tím že si chtějí nechat auto přes noc,aby lepidlo řádně vytvrdlo a že nás budou informovat kdy se máme stavit.po čtyřech dnes už jsme to nemohly vydržet a volaly jsme kde je problém,servisák nám zdělil že boužel pojištovna nic nechce uhradit a že nám auto nevidá dokud to nezaplatíme,celej znechucen jsem auto vyplatil a do dnes se soudím s pojištovnou Ge ,která od té doby snámy nekomunikuje. Tak pozor na to a dobré je si okno připojistit,cena nového skla i s prací na našeho miláčka je 27 000 a plno starostí

Link to comment
Share on other sites

Tu je dôležité posúdenie technika poisťovne,keď ten neposúdil sklo na výmenu,ale na opravu,tak je už asi po funuse niečo riešiť.Trebalo to sklo doraziť kladivom,alebo \"dohodnúť\" s technikom pri obhliadke.

Link to comment
Share on other sites

Pokud byla ta prasklina malá tak se opravdu někdy nevyplatí měnit celé okno. Já mám třeba pojistku tak, že u opravy malé praskliny neplatím spolúčast žádnou. Oprava není nijak viditalná, takže mi to příjde i lepší než řezat sklo ven. Samozřejmě pokud není jinak poškozené, odřené od stěračů a pod. Jinak Autosklo servisy dnes z povinného ručení mění skla zdarma bez obstrukcí, likvidátoři jsou sami, takže s tím není žádný problém.

PS: jak dlouho spolu holky žijete?

[upravil dne 27/2/13 14:14 od koblih69]

Link to comment
Share on other sites

GE asi není pojišťovna ...

BTW čelní sklo na 807 se dá koupit za poměrně přijatelné peníze http://www.zbozi.cz/?q=%C4%8Deln%C3%AD%20sklo%20807&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi k tomu je třeba připočítat Bauset, Lepidlo a práci. Nicméně ani tak se nedostaneš přes 10 tis. Okno jsem měnil XY na XY autech jak z vlastní tak cizí pojistky ani jednou jsem neměl problém vždy do 2: dne vyřízeno. Dnes dokonce neí problém aby ti to přijeli udělat \"domů\"

[upravil dne 27/2/13 14:32 od koblih69]

Link to comment
Share on other sites

PEUGEOT 807/CITROEN C8/LANCIA PHEDRA - čelné sklo solárne

Cena: 445 € s DPH

ks

rok výroby: 02-

TEROSON - lepiaca sada

Cena: 29 € s DPH

ks

PEUGEOT 807/CITROEN C8/LANCIA PHEDRA - montáž skla

Cena: 28 € s DPH

ks

Ten TVOJ servis to asi aj prehnal s cenou 27000:myslim:myslim:myslim

Zdroj http://www.autosklo-servis.sk/e-shop/peugeot/807/

[upravil dne 27/2/13 14:47 od ferinko2]

[upravil dne 27/2/13 14:49 od ferinko2]

Link to comment
Share on other sites

no pokud pozadoval originalni sklo, tak v peugeotu vyjde jen material na cca 17tis kc, kolik ma peugeot normocas na vymenu predniho skla netusim, tipoval bych neco kolem 3-4hodin, no ve vysledku 27 je asi prestrelena cena, ale 20 to v autorizaku klidne muze hodit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...