Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste? VÝBĚR PLOCHY


MilanF1

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?  

  1. 1. Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?

    • Typ srazu se mi líbí a rád si nechám otestovat vůz
      30
    • Typ srazu se mi líbí, ale nezúčastním se ho (nepotřebuji měřit, je to daleko, ...)
      11
    • Tento typ srazu nevyhledávám, nezúčastním se
      20

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Objevily se tu příspěvky, že tu chybí ryze automobilové srazy. Pro takové nadšence uvažuji, že uskutečním minisraz s jasnou náplní - měření výkonu našich lvíčků (citrónů a dalších plechovek).

Byl by o tento druh srazu mezi Vámi zájem? Prosím hlasujte v anketě.

Jaká je má představa? Měli bychom pronajatu zkušebnu na celý den pro cca 15-20 měření (aut) a bylo by to v sobotu, aby se mohlo zúčastnit co nejvíce z Vás.

Termín? Květen nebo červen 2013.

Kde? Praha nebo okolí Prahy (záleží na výběru firmy, u které by se měření konalo).

[upravil dne 12/3/13 10:19 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vyjednám strakiho nebo PP205 :D

Napadla mě jedna myšlenka, možná je blbá, ale přesto jí zveřejním: Co třeba zajistit strakiho, aby někomu mohl čipnout třeba HDi a provedly se třeba dvě měření - před a po? :myslim

[upravil dne 27/2/13 13:59 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze bych porovnal vysledky ze srazu v Melnice pred x-lety :D:myslim

tenkrat tam byl PPcko na valcich tusim 2x nebo 3x, vzdycky odjel domu, poladit mapu a znovu na mereni, kolik pribylo :)

onehda se pri tech mereni odehralo i nejake to zklamani, kdy na cipnutem aute nebylo namereno cipovaci firmou deklarovane mnozstvi poniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze bych porovnal vysledky ze srazu v Melnice pred x-lety :D:myslim

tenkrat tam byl PPcko na valcich tusim 2x nebo 3x, vzdycky odjel domu, poladit mapu a znovu na mereni, kolik pribylo :)

onehda se pri tech mereni odehralo i nejake to zklamani, kdy na cipnutem aute nebylo namereno cipovaci firmou deklarovane mnozstvi poniku

Pamatuju se na ty diskuse tady, no ale kdo chce kam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prece neni o zavodeni, zaminka je zmerit si koniky ale jinak se slezem hlavne okouknout si auta a pokecat, ne ? ;)

oddie : A nepsal jsi nekde nekam ze jsi asocial a ze se nerad sdruzujes ? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz s čistě (jen a pouze) touto náplní bude bez Medvědí účasti. Kdyby byla ještě nějaká přidaná hodnota a měření výkonu by se stalo jen třešničkou na dortu, pak nemám problém.

Na srazu v Mělníce jsem si nechal auto změřit, zjištěno bylo to, co jsem stejně věděl (auto plný výkon nemá) a tím to skončilo. Vím, že to je můj problém - někdo jiný by řešil příčinu, měnil to nebo tamto .... - já raději cca po roce vyměnil motor. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straki: Dala by se zajistit brzda, u které firma na webu píše, že měří do 1200 koní :aut

Medvěd: Ještě není známo, kde by se měřilo, od toho by se odvíjel další případný program. Domnívám se, že by bylo fajn si večer někam sednout do restaurace (Šárka, Peugeot, ...) a rozebrat výsledky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehký chip od Strakiho mám a mám i odbržděno. Věděl bych i o manovi co má brzdu mobilní.

Milan F1,docela mě překvapuješ,jezdíš jak říkáš na spotřebu a ted chceš narvat prachy za brzdu. Počítej ,že pod osm stováků se asi i při hromadném měření nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci to dělat na květen nebo červen, aby lidé měli přes zimu, případně přes jaro dokončené úpravy pro sezonu 2013. V případě zklamání je do konce sezony ještě dostatek času na vzpamatování se :D

Zatím nečekaně mnoho lidí, co klikli v anketě, že by si auto nechali změřit. To je pro mě signál, že stojí za to kontaktovat firmy a nezávazně poptat služby. :papa

[upravil dne 27/2/13 19:19 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...