Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste? VÝBĚR PLOCHY


MilanF1

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?  

  1. 1. Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?

    • Typ srazu se mi líbí a rád si nechám otestovat vůz
      30
    • Typ srazu se mi líbí, ale nezúčastním se ho (nepotřebuji měřit, je to daleko, ...)
      11
    • Tento typ srazu nevyhledávám, nezúčastním se
      20

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Trochu odbíháme od vlákna, ale snad to autorovi nebude vadit. Abych to nenatahoval odhaduju, že dnes budeš mít o 10-10% výkonu méně než papírových. Vím, že budeš argumentovat že to tak není, ale s ohledem na km a věk si myslím, že je to ještě optimistický odhad. Turbobenzíny nejvíc, pak benzíny, pak turbonafty a nakonech \"hladké\" nafty nejmíň se prostě opotřebovávají, s tím nic neuděláme. Samozřejmě nelze 100% zobecnit a jsou motory které to popírají. Většinou jsou to motory s velkou výkonovou rezervou. Naopak u motorů menšího objemu bude úbytek pravděpodobně největší. Dobrá péče a zacházení to samozřejmě mírní, ale realita je neúprosná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jde o to, jaký výkon má motor, když vyleze z továrny. Před časem jsem četl nějaký test, že hodili několik nových aut na válce a u některých byl naměřený výkon vyšší než papírový, u jiných zase naopak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, ale koblih ma pravdu.

Nicmene ja mam najeto 250 000 km a zrychleni je porad stejne (9 sec) a z maximalky 213 km/h jdu v klidu na 230 km/h. Sveho casu jsem z toho dostal 240, ale to jsem uz dlouho nezkusil, na tech 220 to leze relativne dobre, na tech 230 uz se to tahne, a na 240 nemam v provozu uz asi koule :D

GPS mi meri asi o 5 km/h mene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to v tech rychlostech je jedno, merit to ja osobne nepotrebuju, zmeril bych si to ve chvili, kdyby mi auto nechtelo jet nad 200. Takhle je to porad stejny jako pred peti lety :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším plochu na doprovodný program. Líbí se mi tato plocha, v ulici Pražská, ta je v soukromém vlastnictví, nevíte komu patří? Případně nevíte, zda bývá o víkendu volná?

Dle záběrů mapy.cz i google byla vždy prázdná (záleží, kdy to fotili).

post-15148-14109629854402_thumb.jpg

[upravil dne 12/3/13 10:18 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: Já nemám vyjednanou mobilní zkušebnu, mám pevnou v Michli za velmi dobré ceny. Proto hledám nějaké parkoviště poblíž, kde by se dalo \"blbnout\".

Navíc přejezd z Mělníka z letiště do Prahy, to by určitě nebylo ono, jenom kvůli měření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...