Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste? VÝBĚR PLOCHY


MilanF1

Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?  

  1. 1. Hromadné měření výkonu našich vozů, jeli byste?

    • Typ srazu se mi líbí a rád si nechám otestovat vůz
      30
    • Typ srazu se mi líbí, ale nezúčastním se ho (nepotřebuji měřit, je to daleko, ...)
      11
    • Tento typ srazu nevyhledávám, nezúčastním se
      20

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Moby89 - to o tom ze tvoje odpoved bude do tydne jasna jsem nepochopil, jestli na neco narazis napis to naplno a netajnustkar.

K tomu plneni snu snad jen tolik - do klubu cpeme urcite finance, pridana hodnota je krome samozrejmeho webiku a slev take moznost poradani srazu a jejich podpora. Pokud to nechapes nebo s tim mas problem, skoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se rád zůčastnil, záleží jak mi to vyjde časově a hlavně jestli bude další program. Ty slalomy a grilovačka zní dobře. :) Navíc mám na VTS nabídku chipu s poměrně zajímavýma hodnotama, tak bych ssebou vzal dvě jednotky a taky bych něco poměřil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zájem je slušný (dle ankety), sraz již připravuji. Doufám, že to nedopadne jako Francie ...

Hlavně vymýšlím, co k tomu, protože jak psal Moby, ostatní by jen čumákovali. Znáte někdo toto parkoviště? Bývá o sobotách volné, aby šel uspořádat třeba slalom?

[upravil dne 7/3/13 15:42 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, co myslíš větší plochou. Ta, co jsi poslal taky není malá...Navíc teď naproti otevřou nový Baumax, tak tam bude dost rušno...

Tady jedno letiště:

50°3\'27.958\"N 14°55\'37.473\"E

Plochy:

Hodně plochy je např. v Intersparu v Hostivaři na střeše :)

Nebo tady:

50°3\'12.453\"N, 14°32\'47.923\"E

Nebo tady:

50°3\'33.140\"N, 14°30\'57.068\"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy: Zas tak velká není třeba. To, co jsem poslal je opravdu hodně velké. Stačilo by, aby tam šlo rozestavět několik kuželů, nejlépe někde, abychom nikoho neotravovali. Ten poslední návrh na té Pražské se mi líbí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len sa chcem opýtat - existuje dúvod, proč by neměl mět starší zaběhnutý motor papírový výkon? Vícej ludí sa vyjadrilo v zmysle, že už asi nemajú tolko koní, kolko majú mět. Za mňa - stovku robím jak papírovo a maximálku tachometrovú taky bez problémú dosáhnem, tož sa ptám - proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neměrám gps, len tacho (podla gps je 100km/h na tachometri 98km/h gps, tak je celkem dovtedy presný)

Stovku sem si stopoval, alebo natočil a z teho vyčítal, vmax mi taky sedí (na 230 tachometrových sa dostanem, vmax v techničáku je 220). rokú má 13 a 150 000 km za sebú, jede prefektne, tak mi to nejde do hlavy.

[upravil dne 10/3/13 16:16 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih69 má pravdu :D u mojeho mazlika 405 1,9d 1989 (vim neni to závodák)

tak tachometr mi ukazuje třeba 100 a gps 90 +-10km/h rozdíl, a když projíždím vesnicema pod kontrolnim radarem tak mi ukaže 50km/h a an tachoměru mam 60km/h... každopádně těch 51kw to už asi taky nemá co má psáno v techničáku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...