Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doporučte pneu


HOFA

Recommended Posts

Koukni na www.pneusky.cz . U p. Síly beru dlouho, dobré ceny a slušné jednání. Přezouvá levně. Ceny na webu jsou vč. dopravy, při osobním odběru dá slevu 30 na kus.

Jakou značku pneu - zeptej se ho, jestli má něco v akci.

Jinak - dražší jsou lepší, nejlevnější nebrat.

Anebo dojezdi zimáky v létě a na zimu si pak kup funglovky.

[upravil dne 27.2.2013 11:20 od P607Olda]

[upravil dne 27.2.2013 11:21 od P607Olda]

[upravil dne 27.2.2013 11:22 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vesměs ti tu napíše každý ty svoje, které jsou nejlepší...a abych nešel proti proudu tak bych doporučil Dunlop SP Sport FastResponse o rozměrech 195x55R15, na kterých mám sice odježděnou jen jednu sezonu, ale už se zase těším, až na nich budu jezdit, na suchu drží perfektně i za mokra a mají hodně dobré vlastnosti proti aquaplaningu...plus mám je plněné dusíkem

PS: nenapsal jsi vůbec rozměr pneu...ten je taky důležitý, stejné pneu v rozdílných rozměrech mají rozdílné vlastnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vesměs ti tu napíše každý ty svoje, které jsou nejlepší...a abych nešel proti proudu tak bych doporučil Dunlop SP Sport FastResponse o rozměrech 195x55R15, na kterých mám sice odježděnou jen jednu sezonu, ale už se zase těším, až na nich budu jezdit, na suchu drží perfektně i za mokra a mají hodně dobré vlastnosti proti aquaplaningu...plus mám je plněné dusíkem

PS: nenapsal jsi vůbec rozměr pneu...ten je taky důležitý, stejné pneu v rozdílných rozměrech mají rozdílné vlastnosti

No a prej se nedoberu rady :) vidíš zrovna o těchto gumách bych rozhodně přemýšlel a už přemýšlím :) i cenově super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě buď Dunlop SP Sport Fastresponse, Bridgestone Turanza nebo Continental ContiSportContact. První dvě odzkoušené na 207, poslední na 308. Určitě bych nešel do GoodYear nebo Michelin Energy Saver. A už vůbec ne do čínských šmejdů.

1, http://www.nejlevnejsipneu.cz/pic/eu/label.php?s=116&p=f&v=c&t=2&h=71

2, http://www.nejlevnejsipneu.cz/pic/eu/label.php?s=116&p=c&v=b&t=2&h=71

Why not Michelin?

http://www.nejlevnejsipneu.cz/pic/eu/label.php?s=116&p=c&v=a&t=2&h=70

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pneu je to tak ze cim viac lepia na ceste tym mensiu zivotnsot maju.

Ked chces pneu co ti vydrzi xy sezon tak chod do Michelin. Ale jazdnymi vlastnostami je niekde na urovni Barumu! V testoch sa drzia na slusnych prieckach len kvoli svojej vydrzi.

Ak chces pneu co je najlepsia na suchu a mokru chod do Bridgestone alebo Pirelli Pzero Nero. Ale musis ratat s onieco nizsiou zivotnostou

Ja mam momentalne na aute Pirelli v predu a Michelin vzadu a je to asi prva predokolka na svete ktora je pretacava :D:D

A to su Michelin Pilot Exalto ktore by mali byt ako tak ok.

Jazdil som aj na Energy saveroch a to je cista tragedia!!

Vsetko co je \"green\" je cele zle co sa tyka aut!

:papa

[Edited on 1/3/13 02:08 by duricek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je logické, že čím více lepí, tím nižší nájezd...ale mě co najel za necelé dva roky 12tis. kilometrů a gumy mají ještě 5mm, to tak vidím, že další dva roky ještě pojezdím, a to ty Dunlopy SP Sport Fastresponse nijak extra nešetřím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...