Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posilování a suplementy


FiFa_cze

Recommended Posts

Vítek1: Jeej chlape já to beru jako sport, né jako životní styl nebo něco podobnyho. Jezdím taky hodně na kole, chodím běhat, dělám od malička jachting, ale kvůli ničemu jsem za stravu neutratil 5 000,- měsíčně a už vůbec jsem kvůli ničemu nejedl kilo masa za den a to bývaly tréninky jachtingu ze začátku dost náročné na nohy a břicho... Nic se nemá přehánět. Neříkám však, že nemáš pravdu, jen říkám, že dělám hodně sportů a posilování řadím mezi ně a nebudu kvůli nim utrácet za stravu takovou raketu, hlídat si kalorie, bílkoviny a podobny věci.. Kluci budou dělat hromadnou objednávku různých suplementů, aby měli slevu, tak jsem jen uvažoval, že bych to taky zkusil a podle výsledků bych v tom buď pokračoval, nebo ne. Chtěl jsem jen zjistit, co je základní suplement. Podle všech rad tady na fóru to vypadá na nějaký kvalitnější protein, tak zkusím ten a uvidíme...

BTW: Jinak ti samozřejmě moc děkuji za rady. :) Já to jen prostě neberu tak vážně to posilování, abych to tak hrotil :) Toť vše ;)

[upravil dne 27/2/13 23:03 od FiFa_cze]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítek1: Jeej chlape já to beru jako sport, né jako životní styl nebo něco podobnyho. Jezdím taky hodně na kole, chodím běhat, dělám od malička jachting, ale kvůli ničemu jsem za stravu neutratil 5 000,- měsíčně a už vůbec jsem kvůli ničemu nejedl kilo masa za den a to bývaly tréninky jachtingu ze začátku dost náročné na nohy a břicho... Nic se nemá přehánět. Neříkám však, že nemáš pravdu, jen říkám, že dělám hodně sportů a posilování řadím mezi ně a nebudu kvůli nim utrácet za stravu takovou raketu, hlídat si kalorie, bílkoviny a podobny věci.. Kluci budou dělat hromadnou objednávku různých suplementů, aby měli slevu, tak jsem jen uvažoval, že bych to taky zkusil a podle výsledků bych v tom buď pokračoval, nebo ne. Chtěl jsem jen zjistit, co je základní suplement. Podle všech rad tady na fóru to vypadá na nějaký kvalitnější protein, tak zkusím ten a uvidíme...

BTW: Jinak ti samozřejmě moc děkuji za rady. :) Já to jen prostě neberu tak vážně to posilování, abych to tak hrotil :) Toť vše ;)

[upravil dne 27/2/13 23:03 od FiFa_cze]

ano ja souhlasim dneska uz taky cvicim rekreacne. Ale bejt tebou tak tech 1000kč dam misto do doplnku do jidla (pokud jsi ho schopen snist) udelas tim mnohem lepe.To je vse co jsem tim chtel rict. Jinak svoje naviky nemusis moc menit. Staci malinko vymenit jen to co jis treba misto jogurtu si das tvaroh. Kdyz jdes na obed vyberes si jidlo kde je nejvic masa. Jestli chces poradit jakej protein tak nahod stranky kde berete a muzu ti neco doporucit jestli teda chces.

jinak jachtare jsem zadneho nemel :D jen nejake kulturisty, basketbalistky, horolezce, hodne vojaku,....

[upravil dne 27/2/13 23:14 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kocour, to me zajima

jsem na tom obdobne, mam ted dost tuku, hlavne na pupicku

mym problemem je to, ze jakmile zacnu bejcit a bencit a zvedat, tak mi okamzite rostou svaly....

a pak vypadam jako svalnata hrouda sadla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to dělám do teď. Jím hodně masa, každý večer si dám tvaroh, někdy i dva. Neříkám, že jsem jídelníček nezměnil, nebo že jsem nezměnil stravovací návyky, ale jím pořád všechno jen s mírou a pravidelně... Taky jsem zastáncem spíš získávání všeho z jídla, než z těch doplňků, ale chtěl jsem to zkusit a podle výsledků se uvidí. Budeme nejspíš brát odsud http://www.nutrisport.cz/sportovni-vyziva/ Majitel fitka, tam má nějaké slevy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě teď z toho mám hlavu jak pátrací balón :D nevím zda je dobré shazovat a zároveň přibírat sv.hmotu :D jestli koupit nějaký protein nebo ne... koupil jsem si spalovač tuků jednak mě to za ty prachy donutilo každý den běhat :D a druhá věc je že to funguje... 3kg za 14 dní dole:P ono to nepůsobí jen na určitou partii na těle nejde shodit jen tuk na břiše tělo se zbavuje tuku z celého těla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: jsi proste pripad co snado nabira a je jedno co. Chce to zacit delat kardio a omezit co nejvic tuky, a cpat se bilkovinama aby ty svaly zustavaly

Koucour: Prvne hubni pak nabirej. Protein klidne kup. Ten spalovac ze zacatku funguje OK v podstate urychli metabolismus je to kofein + dalsi veci ale presnej opak se dostavi po vysazeni navic telo si na nej zvyka

[upravil dne 27/2/13 23:20 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja potrebuju ted delal kardio kvuli cyssimu krevnimu tlaku, takze tapkam na orbitreku, a nordic walking. Problemem je ta vecernu chut na pifko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky mám nějaký ten tuk navíc, ale teď už to není tak hrozné. Ze začátku (první měsíc) jsem začal hodně běhat, abych měl kondičku a shodil nějaké to kilo, do posilovny jsem se chodil hlavně protahovat a zkoušet různé cviky za doprovodu zkušených, aby mi řekli co a jak, jaké cviky dělat, na co si při nich dávat pozor. Vůbec jsem tenkrát netušil kolik % dělá z cviku jeho správné provedení. No a postupem času přidávám a přidávám zátěž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: jo to bude ten problem :D

koucour: ten veprovej protein urcite nebude spatnej akorat nevim jak je na tom fitco spis bych volil Amix je za podobnou cenu. ale porad se pohybujeme mezi tema drazsima spis do zacatku bych volil klasiku neco takoveho http://www.vyziva-pro-fitness.cz/zbozi/1624/proteiny-nad-65-pro-zachovani-svalove-hmoty-a-sily/whey-pure-fusion-2300g/ akorat se hur rozpousti a nebo ted je docela levne CFM http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=2706 je to balene po sackach coz je vyhoda akorat mohli bejt o neco vetsi rozpustnost super chut nic moc trosku se me nelibi ve slozeni ten kreatin a hydrolyzát želatiny ale za tu cenu super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do protejnu ho davaji vyrobci aby zvetsili podil bilkovin na papire. Kreatin by jsi mel jist s nejakym cukrem kvuli transportu... Proste do protejnu to neni idealni ale nejak zasadne nevadi. Ano zadrzuje v podstate vodu to ma za nasledek rychlejsi regeneraci vetsi vydrz ve zkratce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...