Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nicky....??? / Jak vznikl váš nick,aneb podle čeho jste ho vybrali


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Peta

Jak se to dělá, že se bez domluvy setkáte v Tescu? Ještě k tomu touhle dobou...

Jednoduše... Hledám jar a místo toho najdu .mycTD .:D

áááá maminka Koudaka dostane pod stromeček jar , to ses moc letos nepředvedl:D:D:D

Jar???Vždyť ho přece nenašel.Jen nevim, jak chce .mycTD zabalit a odnýst pod stromeček. :D:aut

Bych ho nebalil.. Paličkou po kebuli a servírovat místo kapra.. 80 kg kapra by jsme baštili ještě na tři krále..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Bych ho nebalil.. Paličkou po kebuli a servírovat místo kapra.. 80 kg kapra by jsme baštili ještě na tři krále..

:D :D :D Koukám, že sis taky vyhulil aspoň jednoho jointa. 80 kg kapr, to musíš mít pěkný halušky. :D:aut Dneska se fakt dobře bavim tady na fóru. Jen je to asi trochu :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

ty ha*zle, odkud vis, ze mam 80kilo? :o:D:D:D

Sem tě prokouk,co?!:D No to bych letos musel oželet šupinu pro štěstí.. No co,kapr lysec by nebyl taky špatnéj a i by zbyla nějaká ta kůže na bubínek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se i já připojím mezi debatující - od malička mi taťka pouštěl tvrdou a líbivou muziku,na střední sem se zaposlouchal do německé kapely Rammstein a jeliko basa byla můj nejoblíbenější nástroj,tak sem jako nick pouřil jméno a příjmení basáka Olivera Riedela.

Jinak v dětství mi kluci ze třídy říkali Duff - a že to nebylo podle značky piva nemusím určitě psát..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak se i já připojím mezi debatující - od malička mi taťka pouštěl tvrdou a líbivou muziku,na střední sem se zaposlouchal do německé kapely Rammstein a jeliko basa byla můj nejoblíbenější nástroj,tak sem jako nick pouřil jméno a příjmení basáka Olivera Riedela.

Jinak v dětství mi kluci ze třídy říkali Duff - a že to nebylo podle značky piva nemusím určitě psát..:D

že by podle G´N´R? Basák u kterýho nikdy nikdo neví co zahraje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak se i já připojím mezi debatující - od malička mi taťka pouštěl tvrdou a líbivou muziku,na střední sem se zaposlouchal do německé kapely Rammstein a jeliko basa byla můj nejoblíbenější nástroj,tak sem jako nick pouřil jméno a příjmení basáka Olivera Riedela.

Jinak v dětství mi kluci ze třídy říkali Duff - a že to nebylo podle značky piva nemusím určitě psát..:D

že by podle G´N´R? Basák u kterýho nikdy nikdo neví co zahraje?

Přesně tak,co já si ve škole vyslechl za dlouhý vlasy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak se i já připojím mezi debatující - od malička mi taťka pouštěl tvrdou a líbivou muziku,na střední sem se zaposlouchal do německé kapely Rammstein a jeliko basa byla můj nejoblíbenější nástroj,tak sem jako nick pouřil jméno a příjmení basáka Olivera Riedela.

Jinak v dětství mi kluci ze třídy říkali Duff - a že to nebylo podle značky piva nemusím určitě psát..:D

že by podle G´N´R? Basák u kterýho nikdy nikdo neví co zahraje?

Přesně tak,co já si ve škole vyslechl za dlouhý vlasy:D

Hehe, a co já si užil při cvičení skladeb na zábavu, kdy si potom až to umíš pustíš živák a zjistíš, že to hraje úplně jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já se přidám, není to nick podle pc her, ani podle kreslených pohádek. První písničku, kterou jsem slyšel od skupiny Oasis se jmenovala Supersonic a musím říct, že mě tehdy hodně chytla a od té doby mě chytli i Oasis a už nepustili, takže takové memento na ten první singl:super Jinak musím říct, opravdu zajímavá anketa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...