Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nicky....??? / Jak vznikl váš nick,aneb podle čeho jste ho vybrali


Hadra

Recommended Posts

Tak jsem jaksi přemýšlel a napadají mně hovadiny, nicméně mně napadlo - jakého původu jsou Vaše nicky?Některý jsou odvoditelný, některé hodně zajímavé...

Jestli to už tady někdy bylo - smažte mně:D

A jako první - Hadra - tak říkají mýmu otci podle dlouhých vlasů ( v minulosti říkal, že nosí \" hadru\" ) a já to zdědil.

[upravil dne 27/2/13 00:22 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Trundik

U mě je to taky jasný ne?

P.S: - Marline - furt tomu nerozumím

přece z filmu:-)

Hledá se Nemo (Finding Nemo)

299,- Kč s DPH

… příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami … zubař, ocitne se Marlin nečekaně v roli … připojí samaritánka Dory – ryba s nejhorší krátkodobou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Medvěd

Medvěd je z doby, kdy jsem trampoval po vlastech českých - někteří prý vidí ve mě a tom příjemném zviřátku dokonce podobu

to je jasná věc :super že by sis udělal výlet do Č.Krumlova za bráškama z podhradí??

Pokud chcete vědět, jak vypadají medvědí Vánoce, můžete na Štědrý den zamířit do Českého Krumlova. Vánoce s medvědy můžete oslavit od 10 hodin na prvním nádvoří tamního zámku. Na medvědy Káťu, Voka a Marii Terezii čekají dva vánoční stromy plné medvědích lahůdek, mezi kterými nebudou chybět med, marmelády ani škvarky.

http://cestovani.idnes.cz/igcechy.asp?r=igcechy&c=2002M298J04B

[upravil dne 21/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam svou přezdívku už od středky, kdy jsem bydlel na intru na pokoji s kámošem, kterej jakoby z oka vypadl Finchovi ze slavný trilogie Prci, prci, prcičky a prej aby v tom nebyl sám, tak jsem dostal já svou přezdívku... Takže se přidávám k Marlionovi --> Z FILMU. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já nick z vandru nemám. Tam mí říkali "Tonda", což bylo naprosto hrozný a nikdy jsem si na to nezvykl. Kurt - no jo, dlouhý vlasy, pár akordů na kytaru a bylo to jasný...

Je to trošku paradox, protože jsem vlastně nikdy v životě neměl vzory - nechtěl jsem být "jako někdo".

(pro méně znalé: blonďatej kluk z Aberdeenu, ročník 67 - Kurt Cobain, frontman kapely Nirvana, zemřel roku 94, jeho dopis na rozloučenou končil větou "it's better to burn out then to fade away". Volně přeloženo: je lepší shořet, nežli vyhasnout...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak muj nick má zajímavou historii, za mých mladých let mi říkali Květák, to kvůli vlasům, pro ty co nevěří že měl Hurvajz vlasy názorná ukázka.

Později, vlivem dospívání a asi i vlivem manželky vlasy ustupovaly dozadu aby udělali místo vysokému moudrému čelu:D a uprostřed ve předu mi zůstal takový vlasový ostrůvek. Někde na nějaké oslavě někdo trochu opojený alkoholem prohlásil že mám hlavu jako Hurvajz, a od ty doby mi jinak neřekli:D:D Potom to trošku utichlo, a když jsem u nového internetového připojení u ICQ přemejšlel co si dát za přezdívku tak mi Hurvajz přišel vhod;) To že mám před tím ještě Radek zapříčinila propojenost Hl. strany a fora když jsem se nejdřív regnul na foru a pak na Hl. straně nešel nick Hurvajz použít:aut

[upravil dne 21/12/07 Radek Hurvajz]

[upravil dne 26/5/13 18:01 od Radek Hurvajz]

post-6656-14109631482362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...