Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nicky....??? / Jak vznikl váš nick,aneb podle čeho jste ho vybrali


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Sakra já se těšil na Buml nickstory a ono nic:(

[upravil dne 23/12/07 Radek Hurvajz]

to ses uz treti kdo me to toho "nenapadne" kope, prvni Petr, prej ze jako manzelka by chtela vedet:P a ted ty.

Panove malo ste se divali na vecernicky

"Doba ledova, je doba ledova"

ha uz to srotuje..............???

EDIT > jeste pridam ze tuto prezdivku mam ji 24 let:D a na vlastni (krestni) meno neslysim

[upravil dne 23/12/07 buml]

To víte doba ledová je doba ledová, jak tvrdí i školník pan Buml. Mach a Šebestová, tak to mě nenapadlo:D:D:D

[upravil dne 23/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To víte doba ledová je doba ledová, jak tvrdí i školník pan Buml. Mach a Šebestová, tak to mě nenapadlo:D:D:D

No vidis jak si dukladne sledoval vecernicky. neupravenej s kotletama (z vlasu v ty dobe:D) a jeste mel rad zimu, proste ................. buml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To víte doba ledová je doba ledová, jak tvrdí i školník pan Buml. Mach a Šebestová, tak to mě nenapadlo:D:D:D

No vidis jak si dukladne sledoval vecernicky. neupravenej s kotletama (z vlasu v ty dobe:D) a jeste mel rad zimu, proste ................. buml

JJ, Mach a Šebestová, to bylo moje:D:D

No ale ten Marcel505 mi vrtá v hlavě teda:myslim

[upravil dne 23/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Trundik

U mě je to taky jasný ne?

P.S: - Marline - furt tomu nerozumím

přece z filmu:-)

Hledá se Nemo (Finding Nemo)

299,- Kč s DPH

… příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami … zubař, ocitne se Marlin nečekaně v roli … připojí samaritánka Dory – ryba s nejhorší krátkodobou

Tak už jsem si to ověřil a už tomu i věřím. Mě jenom nepasovala jedna skutečnost, a sice, že Marlina znám dříve (i s jeho nickem), než byl film Hledá se Nemo. Ale asi to tak není. Proto jsem se divil.

ja jsem tady nekdy od roku 2003 - 2004, nevim presne, ale regnul jsem se sem v dobe, kdy to bylůa uplne cerstva novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Trundik

U mě je to taky jasný ne?

P.S: - Marline - furt tomu nerozumím

přece z filmu:-)

Hledá se Nemo (Finding Nemo)

299,- Kč s DPH

… příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami … zubař, ocitne se Marlin nečekaně v roli … připojí samaritánka Dory – ryba s nejhorší krátkodobou

Tak už jsem si to ověřil a už tomu i věřím. Mě jenom nepasovala jedna skutečnost, a sice, že Marlina znám dříve (i s jeho nickem), než byl film Hledá se Nemo. Ale asi to tak není. Proto jsem se divil.

ja jsem tady nekdy od roku 2003 - 2004, nevim presne, ale regnul jsem se sem v dobe, kdy to bylůa uplne cerstva novinka.

a já myslel že je to podle toho bláznivého kouzelníka:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Sakra já se těšil na Buml nickstory a ono nic:(

[upravil dne 23/12/07 Radek Hurvajz]

to ses uz treti kdo me to toho "nenapadne" kope, prvni Petr, prej ze jako manzelka by chtela vedet:P a ted ty.

Panove malo ste se divali na vecernicky

"Doba ledova, je doba ledova"

ha uz to srotuje..............???

EDIT > jeste pridam ze tuto prezdivku mam ji 24 let:D a na vlastni (krestni) meno neslysim

[upravil dne 23/12/07 buml]

To víte doba ledová je doba ledová, jak tvrdí i školník pan Buml. Mach a Šebestová, tak to mě nenapadlo:D:D:D

[upravil dne 23/12/07 Radek Hurvajz]

Já si na pana školníka Bumla vzpoměl hned jak jsem tenhle nick viděl poprvé.. Ale moc jsem tomu nevěřil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: .mycTD

tak u me je to taky asi jednoznacny, takze ja jdu shanet darky:papa

Abych pravdu řek, tak mi to moc jasný nepřipadá:myslim

No.....:myslim:myslimTD bude asi TD, ale .myc ?? My car? proč ta tečka...?

Tak na tu tečku je docela háklivéj a tak mi to nedalo a zptal jsem se na ní. Tak ta tečka je tam pro to,že každéj seznam hodí jeho nick na začátek.. (teda mino mojí nokie :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

no jasne:

myc jako michal, TD jako stlaceny saze a tecka viz KoudaK. jen to neni kvuli jeho nokii, ale kvuli seznamu on-line clenu na forech. ja se v nich jinak neorientuju a zatim to funguje na vsech.

No ten Michal mě napadnul taky, ale nějak mě nesedělo že by jsi byl MYCHAL:myslim:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: .mycTD

no jasne:

myc jako michal, TD jako stlaceny saze a tecka viz KoudaK. jen to neni kvuli jeho nokii, ale kvuli seznamu on-line clenu na forech. ja se v nich jinak neorientuju a zatim to funguje na vsech.

No ten Michal mě napadnul taky, ale nějak mě nesedělo že by jsi byl MYCHAL:myslim:D:D:D:D

asi jako Mýša :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: .mycTD

no jasne:

myc jako michal, TD jako stlaceny saze a tecka viz KoudaK. jen to neni kvuli jeho nokii, ale kvuli seznamu on-line clenu na forech. ja se v nich jinak neorientuju a zatim to funguje na vsech.

No ten Michal mě napadnul taky, ale nějak mě nesedělo že by jsi byl MYCHAL:myslim:D:D:D:D

asi jako Mýša :D:super

Cože, no to je hrozný když to vidím napsaný:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: .mycTD

no jasne:

myc jako michal, TD jako stlaceny saze a tecka viz KoudaK. jen to neni kvuli jeho nokii, ale kvuli seznamu on-line clenu na forech. ja se v nich jinak neorientuju a zatim to funguje na vsech.

No ten Michal mě napadnul taky, ale nějak mě nesedělo že by jsi byl MYCHAL:myslim:D:D:D:D

asi jako Mýša :D:super

Cože, no to je hrozný když to vidím napsaný:o

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...