Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy 205- omezovač tlaku


Ladis

Recommended Posts

Má někdo zkušenosti s tím, jak to funguje?

Mělo by to omezovat tlak brzdové soustavy pro zadní nápravu (na obr součástka 2 nebo 3).

Chci dělat nové brzdové trubky a netuším jaké to má šroubení. Snad to má stejné koncovky jak do prasátka zadní brzdy, nebo hadičky. Protože jak se na to jednou šáhne, tak už to v původním stavu nedám dohromady a pak jedině až s novýma trubkama.

omezova%C4%8D_tlaku.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázek je z CD, jak jsem projížděl věci kolem brzd.

Jak jsem poměřoval délku brzdových trubek, pro jejich zhotovení na míru, tak to mám na autě v místě, kde se trubky lomí mezi motorovým prostorem a podlahou. Mám čtyřtrubkové provedení hlavního brzdového válce (ke každému kolu vede zvláš? brzdová trubka) a obou dvou větvích pro zadní kola v popsaném místě je tendle omezovač tlaku.

Zřejmně o víkendu to kuchnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možná, že prasátka Girling to nemaj integrovaný, ale takhle venku - pro Bendixy je tam v tom místě jen spojka (kterou jsem celkem suše při výměně trubek vynechal a udělal si nové trubky v kuse). Pokud to tam je, koncovek bych se nebál - dost často jdou požít, a když ne, tak se dají koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...