Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner Teepee 1,6 HDi 92k Euro 5 - cuká


frantik-9

Recommended Posts

Dobrý den,

máme Partner Teepee 1,6 HDi 92k Euro 5, rok a čtvrt starý najeto asi 18000 km, od novoty má závadu, která se objevuje sporadicky, projevuje se tím, že se auto rozklepe a cuká, motor má nepravidelný chod ztratí výkon, dělá to ve všech režimech jízdy (většinou při předjíždění a pak je to teprve adrenalín co s tím) a náhodile se opakuje, někdy je to co 20 km někdy až po 500km v létě např až po 3000 - 4000 km. servise na nic nemohou přijít a stále nahravají jen řidící jednotku, když přijedu domu tak to chvily vydrží a pak se to opakuje.

Nemáte někdo podobné potíže? Nemá náhodou někdo s tím osobní zkušenost případně už vyřešeno?

Dnes mi ze servisu říkali, že je to více rozšířeno do dnes tvrdili, že je to jediný problém a byli jsme považovány za potížisty.

Díky moc za postřehy František

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Nevím jestli ti moje informace pomůže: cukne mi občas, jednou za měsíc, vždy ve stejné zatáčce. je to ostrá pravotočivá serpentína a když chci za ní zrychlit, tak cukne.

Jo a někdy cukne robotická převodovka než dá z 4 na 5, jako kdyby se nemohla rozhodnout.

 

Obě tyto cuknutí jsou tak jednou za jeden až dva měsíce = neřeším.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...