Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 RG - rozbite zrcatko, co s tim ? - VYRESENO


BV406

Recommended Posts

zdravim, tak ta moje spolubydlici neodhadla prujezd kolem plotku a odneslo to prave vnejsi zrcatko na jejim roland garros...

pri zbezne prohlidce pred barakem se zdalo, ze cely vnitrek je na hovno, sklo v tom krytu na motorku vubec nedrzi, vnejsi kryt je praskly zespod a nedrzi ani tom drzaku u dveri a sklicko pochopitelne na kousky ...

nebyl cas ani podminky si s tim pred panelakem potme hrat, tak jsem to cele jen polepil paskou at to neupadne od dveri a fertig ...

a ted dotaz, predpokladam, ze nas ceka asi vymena, v serboxu je originalni cislo 8149KP coz se mi nikde u nasich prodejcu zatim nepodarilo sehnat, je to samozrejme elektricky ovladane s ohrevem

nejake fotky jsem dal zde

http://bv406.rajce.idnes.cz/zrcatko_206_Roland_Garros

a servicebox pix

post-17824-14109629684601_thumb.jpg

[upravil dne 9/3/13 10:13 od BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud netrváš na originále podívej se na Auto Kelly já přišel v prosinci o celé zrcátko a v Peugeotu chtěli 4200 kč plus 550 za hodinu práce + lakovaná krytka na objednávku dle vin z Francie za 1500,v Kelly jsem dal 536 kč po slevě kterou tam mám a nalakoval mi to za 200 kolega. Tvoje tam vychází pokud jsem dobře koukal na cca 1400 bez slevy a laku

[upravil dne 26/2/13 21:29 od Roman 1173]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lakovat asi netreba, protoze krytka v barve karoserie to prezila, tak by se jen prehodila na to nove ...

asi jsem se blbe koukal, ale ktere to muze byt tady z tech, protoze originalni cislo 8149KP nema pridruzeny zadny z tech dilu :myslim

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoIHPlx7wbGBM9iMoX+ETPgYTKLu/iLe3GAtWpDpC7HCyhg5DoHZNqi6ObripIk//BQRmS4dVCJfFY6l/5+8J9WJTND8Pv1VLfTUVg2fueWTZZmQgYue3AZCerXPNYBg+Cs=

z popisu bych rekl, ze bych vzal ten kus cislo 34.17.212, ale ten odpovida originalnimu cislu 8148YK, tak nevim, jaky tam muze byt rozdil :myslim, je to prave, elektricky ovladane, vyhrivane a s teplotnim senzorem

[upravil dne 27/2/13 07:41 od BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

abych to uzavrel, zrcatko jsem vymenil, koupila se druhovyroba ...

vsechno sedelo, jen jsem si vsiml, ze puvodni ma v tom konektoru vsechny piny obsazene, novemu chybely dva, ale motorek funguje, teplotu ukazuje a vyhrivani jsem zatim nezkousel, tak nevim, k cemu tam byly, uvidime casem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...