Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stěrače


Toxi5

Recommended Posts

Pěkně zdravim,nevim kde najít řešení tak se obracim zde.

Na mém voze jsem při stíraní natlačil sníh pod stěrače a asi nedošlydo krajní polohy, ted mi při stlačení páčky dolu (což aktivovalo jedno setření) stěrače nic nedělaj

kde by mohla byt chyba?děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistky jsou v pořádku.

Stěračé při stíraná nezastavují ve výchozí poloze..jakoby chtěli udělat ještě jeden cyklus a zastaví se okousek víš. Při funkci jednou setři se zastaví jak pustím páčku. Cyklovač nevim,ale myslím si že taky nejde. Kde ho najdu jaky může být řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Hoj,

poradil by někdo s bezramínkovýma stěračema?

Vyměnil jsem klasický za bezramínkový a u spolujezdce stírá normálně tam i zpět, ale ten u řidiče nestírá dole pruh cca 10cm a uprostřed co je to přidělaný k ramínku tak nahoru to utře a zpět to vynechá...nevíte co s tím?

Kupoval jsem je v Globuse, nevím značku, ale stál cca 300kč kus.. žádnej noname made in Tesco to není :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle mi nestírá zadní stěrač, cca 10 cm nahoře, jako by vadila guma okna. Přitom neni důvod. Stěrač jsem kupoval novej, aby se to nestávalo a je to uplně stejný. Vzdal jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou stírátka nepoškožená, tak zkus ramínko stěrače bez stírátka rozhýbat směrem od skla ke sklu, popř. lehce máznout čep ramínka pro odklápění. Často se stává, že je od soli a jiného bordelu zarostlý a tím pádem má stěrač malý přítlak a špatně kopíruje tvar skla.

[upravil dne 18/8/13 10:57 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to víceméně stejné jako píše kolega...když to ručně dotlačim po celý dýlce stěrače, tak se to ohýbá do stran, postupně to vyrovnám, jednou to utře a je to to samý...ikdyž on má namysli asi klasický sterače...

čep i pružinu jsem stříknul mazadlem a trošku to prohýbal (aspoň co kapota dovolí) a pohyb je ok, nezdá se že by to bylo zanešený nebo tak něco...takže na h* je asi teda ten bezramínkový stěrač..zkusím koupit ten made in Tesco a uvidíme, taková investice to není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...