Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední vinuté pružiny


milpol10

Recommended Posts

Zdravím všechny - měl jsem praskou pružinu u mého Peugeota 406 1,9D Break a na vrakáči jsem sehnal pouze z novějšího Peugeota 406 HDI. Přesto, že se mi zdá, že je úplně stejná se mi po jejím namontování do auta začaly takový divný zvuky právě při velkém rejdu - nejspíš pružina drhne o karoserii - je asi malinko větší.. Nemá s tím někdo nějaký zkušenosti??? Díky, za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle katalogu Auto Kelly jsou záměnné u vozidel s klimou. Pokud bez klima, je tam jiná pružina Monroe, ale pak 1,9 TD není shodnou s tou na HDi. To je fakt divné.

Navíc nechápu, jak klima může ovlivnit pružinu ...

Nicméně pro 1,9 TD je ve výprodeji pružina Starline za 363 Kč :o Objednací kód: PR TH278

EDIT: Hurvajz bude mít nejspíše pravdu :super

[upravil dne 26/2/13 15:49 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Hurvaze - horní uložení jsem koupil na vrakáči za 300,- ale je hodně jeté... Auto má klimatizaci... Jinak právě i v Elitu maj dva typy pružin právě pro obyč motor XUD a pro motor HDi, tak nevím... Asi zkusím jiný to uložení a pak se uvidí... Rozdělaný to je hnedka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loziska ulozeni jedine novy, starsi jsou vyhozeny prachy, misky, pokud jsou jeste dobry a horni misky nejsou uprostred utrzeny v ty gume, tak se menit nemusi

pruziny se znaci barevnymi prouzky, podle tech se da jednoznacne poznat, zda jsou vhodne pro dany typ auta (tim je mysleno starsi origo pruziny)

[upravil dne 26/2/13 17:52 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...