Jump to content

trošku smula ...2.7hdi

jofo
 Share

Recommended Posts

Tak to nema. Vacsina kto ide kupovat auto tak sa bude snazit cenu stiahnut co najnizsie a vobec nebudu brat v uvahu ze to bolo servisovane v origo peugeote. Mozno budu mat taky lepsi pocit, ale nic ine.

Co sa kufru tyka tak bud bude blbe tlacitko, alebo polamane kable v pantoch. Ked motor otvara.

neboj, straki poriesi ;)

a staci ked na konci tej sumy sktnes jednu nulu a hotovo :papa

ja som mal tiez hlavu v smutku ked po lete mi zacalo svietit ze zavada ESP, zavada automatu, zavada brzd a tak...

nakoniec bol z toho len nefunkcna sahara a vadny brzdovy spinac ;)

kufor mi tiez nesiel otvarat ale uz zasa ide, to len vzpery :papa

hlavu hore, na zaciatok to vyzera hrozivo ale nakoniec verim ze to nebude take strasne

mimochodom, co je to za rok vyroby?

[upravil dne 26.2.2013 01:06 od Y2K]

neboj, straki poriesi ;)

a staci ked na konci tej sumy sktnes jednu nulu a hotovo :papa

ja som mal tiez hlavu v smutku ked po lete mi zacalo svietit ze zavada ESP, zavada automatu, zavada brzd a tak...

nakoniec bol z toho len nefunkcna sahara a vadny brzdovy spinac ;)

kufor mi tiez nesiel otvarat ale uz zasa ide, to len vzpery :papa

hlavu hore, na zaciatok to vyzera hrozivo ale nakoniec verim ze to nebude take strasne

mimochodom, co je to za rok vyroby?

[upravil dne 26.2.2013 01:06 od Y2K]

A hlavne kdyz chytrolini v autorizaku hned zacnou hazet desetitisicove ceny.:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Agrafik - ano, známá historie auta je při prodeji +, ale ....

Budu-li chtít koupit auto, podívám se na net, sem na inzerci, na inzerci v Němcích a porovnám si auta dle CENY !!!, výbavy, kondice dle fotek .... Tím si zúžím výběr a teprve pak mně bude zajímat historie auta - samozřejmě v souvislosti s cenou. Chci tím říct, že budu-li chtít konkrétní auto a zbydou-li 2 - 3 kandidáti na to, abych se na něj jel podívat, jejich cena bude asi velic podobná ať auto bylo servisováno v autorizáku nebo u Franty Vomáčky. Stejně si s sebou povezu mechanika, kterej bude mít (aspoň v mém případě) poměrně zásadní slovo. Půjde-li o auto v ceně cca 100 tkč, řekl bych, že akceptovatelné navýšení dík známé historii může být 10 - 20 000,- Kč (těch 20 už mi přijde hodně). Jestliže tu Ondra píše o servisním zásahu za 100 000,- Kč !!! a jiný tu píše o ceně cca poloviční, tak bych asi na Ondrově místě opravu v autorizáku zásadně přehodnotil.

Jak se to vezme... pokud bude seznam dlouhý na celou stránku, tak to kupujícího naopak spíše odradí ;)

Myslíš??? Já takhle prodával 309ku, do které jsem sypal a sypal. Koupil jí ode mě švára jednoho klubáka a prý mě chválil všude možně, páč za 30 tKč koupil auto na které x let nemusel šáhnout (a lítal s tím Francii, Norsko, Chorvatsko ....). Mě vadí, když někde něco vrže, ťuká a protože tehdy kačky nebyly až takový problém, auto \"zakašlalo\" a valilo do servisu (zlí jazykové tvrdili, že tam mám předplacené stání) - on byl mladej kluk a řešil to auto tak, že když jezdí, je všechno O.K. Další osud nevím - je možné, je už je 309ka někde rozebraná (a země je jí lehká), ale taky je možný, že ještě pořád někde v Orlických horách jezdí.